halgan1 demiş ki:
_EaglePaw_ ( odin ) charınla bi zahmet ilgilenirmisin :) Charın skilleri ve statları silinmiş düzelttiğin zaman konu içersinden yada pm den düzeltim diyip ona göre charın ayarlarını yapayım oki str int wiz vs hangisini istersen ok.
abi sen wiz yap char sp az olmaz diosan rogue cleric yap benim fazla waktim olmuyo sen kafana göre takıl abi bide ne kadar süresi kaldı abi bide silkroad r de baslamayı düşünnürmüsün ?

musti436 demiş ki:
halgan1 demiş ki:
_EaglePaw_ ( odin ) charınla bi zahmet ilgilenirmisin :) Charın skilleri ve statları silinmiş düzelttiğin zaman konu içersinden yada pm den düzeltim diyip ona göre charın ayarlarını yapayım oki str int wiz vs hangisini istersen ok.
abi sen wiz yap char sp az olmaz diosan rogue cleric yap benim fazla waktim olmuyo sen kafana göre takıl abi bide ne kadar süresi kaldı abi bide silkroad r de baslamayı düşünnürmüsün ?
Oki wiz bard yapam daha hızlı olsun. Normalde 09.12.11 de bitmiş yani uzatcağın zaman vs bana dönersin ve charını ayarlarsın bu arada silkroad r De char açtım ama zaman kosunda sıkıntılarım var hem cafe hem charlar hem knight online ve müşteriler vs. resmen 1 dk zamanım kalmıyor ama sbot silkroad r için bot çıkartırsa ona göre başlarım charın tam kasımını başlarım şu an m botta var ama sevmiyorum m botu :)

Char ADI: The___DeviL
server: ARES
Başlama tarihi : 28.12.11
Bitiş tarihi : 500 K SP OLANA DEK
İşlem : POWER ONG FARM 2 SLOT 2 BARDLA.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Silkroad R de botlatma başlatılmıştır fiyat aynıdır 1 aylık 15 TL 3 aylık 40 TL dir hayırlı olsun şimdiden.

Silkroad R kasımları başlamış olur 7 char kasımına başlanmıştır.

Char ADI: RESİMDEKİLER ( 2 char bana ayittir :) )
server: GA diye bişi :P
Başlama tarihi : 11.01.01
Bitiş tarihi : 09.04.01
İşlem : POWER PT 8 LİK 3 AY BOYUNCA PT İLE KASIM + 1 CHAR SOLO KASIM.

- Resim Silinmiş.

abi bi pm bakarmısın?

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Yukarı Alt