Güiza'nın hedefi gol krallığı
Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza, Real Mallorca'nın resmi sitesine yaptığı açıklamada Türkiye'de gol kralı olmak istediğini söyledi.

Daniel Güiza, İspanyol kulübü Real Mallorca'dan ayrılırken yaptığı açıklamada, ''Umarım Türkiye'de de gol kralı olurum'' dedi.
Real Mallorca Kulübü'nün internet sitesinde yayımlanan röportajda, İspanya'da 1 kez gol kralı olduğunu hatırlatan Güiza, ''İnşallah orada da kazanır, eğlenir ve önemli şeyler yaparım. Burada olduğu gibi Fenerbahçe'de de çok çalışmayı sürdüreceğim. Gollerimin arkası gelecek'' diye konuştu.
Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için sabırsızlandığını dile getiren İspanyol futbolcu, ''Özellikle Avrupa Şampiyonlar Ligi'nin zevkini çıkarmak istiyorum. Çok güzel ve başarılı bir yıl geçirdim. Şimdi büyük bir kulübe gidiyorum. Geçen yıl ligde Fenerbahçe'yi gördüm. Bakalım bu yıl orada önemli şeyler yapabilecek ve ligi kazanabilecek miyiz?'' yorumunu yaptı.
İlk kez İspanya dışında bir kulüpte oynayacak olan Güiza, bu durumun özellikle ailesini zorlayacağını ve Türkiye'nin uzak olduğunu bildirdi.
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Luis Aragones'in, kendisini İspanya Milli Takımı'na çağırarak 13. Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde oynatmasıyla ilgili olarak, ''Bana yeterince güveniyor'' diyen Güiza, ''Avrupa Şampiyonası'nda daha az oynamayı bekliyordum ve beni oynatmasından çok memnun oldum. Fenerbahçe'de de bana fırsatlar vermeyi sürdürmesini ve bunları iyi değerlendirmeyi umuyorum'' dedi.
Güiza, ''Luis sana ne dedi?'' sorusuna ise, ''Gerçekte hiçbir şey. O zaman hiçbir şey bilmiyordu'' yanıtını verdi.
Güiza, Mallorca'ya giderek eski kulübündeki arkadaşlarıyla vedalaşacağını kaydetti.

hmzsnmz demiş ki:
Güiza'nın hedefi gol krallığı
Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza, Real Mallorca'nın resmi sitesine yaptığı açıklamada Türkiye'de gol kralı olmak istediğini söyledi.

Daniel Güiza, İspanyol kulübü Real Mallorca'dan ayrılırken yaptığı açıklamada, ''Umarım Türkiye'de de gol kralı olurum'' dedi.
Real Mallorca Kulübü'nün internet sitesinde yayımlanan röportajda, İspanya'da 1 kez gol kralı olduğunu hatırlatan Güiza, ''İnşallah orada da kazanır, eğlenir ve önemli şeyler yaparım. Burada olduğu gibi Fenerbahçe'de de çok çalışmayı sürdüreceğim. Gollerimin arkası gelecek'' diye konuştu.
Avrupa Şampiyonlar Ligi'nde oynamak için sabırsızlandığını dile getiren İspanyol futbolcu, ''Özellikle Avrupa Şampiyonlar Ligi'nin zevkini çıkarmak istiyorum. Çok güzel ve başarılı bir yıl geçirdim. Şimdi BÜYÜK bir kulübe gidiyorum. Geçen yıl ligde Fenerbahçe'yi gördüm. Bakalım bu yıl orada önemli şeyler yapabilecek ve ligi kazanabilecek miyiz?'' yorumunu yaptı.
İlk kez İspanya dışında bir kulüpte oynayacak olan Güiza, bu durumun özellikle ailesini zorlayacağını ve Türkiye'nin uzak olduğunu bildirdi.
Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Luis Aragones'in, kendisini İspanya Milli Takımı'na çağırarak 13. Avrupa Futbol Şampiyonası finallerinde oynatmasıyla ilgili olarak, ''Bana yeterince güveniyor'' diyen Güiza, ''Avrupa Şampiyonası'nda daha az oynamayı bekliyordum ve beni oynatmasından çok memnun oldum. Fenerbahçe'de de bana fırsatlar vermeyi sürdürmesini ve bunları iyi değerlendirmeyi umuyorum'' dedi.
Güiza, ''Luis sana ne dedi?'' sorusuna ise, ''Gerçekte hiçbir şey. O zaman hiçbir şey bilmiyordu'' yanıtını verdi.
Güiza, Mallorca'ya giderek eski kulübündeki arkadaşlarıyla vedalaşacağını kaydetti.

Büyük? 8O
hangi başarı büyükleştirmiş?

Biz o kdr parayı paspascı olsun diye bayılmadık tabi gol kralı olucak.

@PC_Kopat
Nasıl büyük bir takımız???
1)Sampiyonlar Liginde ceyrek finale Sevilla gibi son 2 UEFA kupası(sizin habire ovundugunuz hani) sampiyonunu yenip,ceyrek finalde dünya devine çok çekişmeli 2 maç sonunda elendik.Adımız United,Barcelona,Madrid,Arsenal,Liverpool,Chelsea gibi takımlarla anıldı.
2)Geçen sezon futbol hariç diger her ana spor dalında %90 kupayı biz kaldırdık,ki bu bir BÜYÜK klup gostergesidir.
3)Teknik direktor olarak son Avrupa kupası sampiyonunu transfer ettik.
4)Büyük takım,zamanında aldıgı kupanın gruplarından baska bir maça umit baglayıp cıkmaz.Hade cıktı,Leverkusen gibi bir takımı 5-1 yenilmez.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Hala bu galatasaraylılar akıllanmıyor ama ben onlara uymıycam kendilerini belli ediyorlar hemen yorum yaparak konuyla ilgili görüşüme gelinirse bu sezonda gol krallığını kaptırmıycağımız kesin semihin ardından Güiza gol krallığına yerleşir

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adam büyük futbolcu değil ama golü kokluyormuş deniyor hoş 27 gol atmış güzel de bir rakam demek ki iyi koşuyor depar atıyor tr liginde her türlü 20 golü atacaktır lakin avrupada asıl performansını göstermeli heyecanla MTK maçını bekliyorum.

Yukarı Alt