Beyler Nwo Gsro'da kurulucaktır Gelmek isteyenler bu topic altından isimlerini yazdırsınlar
Dowload %86 insin hemen oyuna girip biraz para topladıktan sonra NWO kurulucaktır 8)
4everNoWayOut

Master's 8)
Guathema
MetoveR

_By_DaDaSsS_ demiş ki:
Oyun betada yav anlamıyonuz mu gir nabarsan yap silinicek hersey.
Beta'nın anlamı tamam test gibi birşey fakat ben siliniceğini sanmıyorm,bu yüzden bu guildi kuruyoruz

Bu guilde gelmenizi öneririm ben dahil burdayım gerçekten eğlenmek istiyorsanız buyrun gelin...

userfort demiş ki:
bence guıldı daha ustun rutbeye sahıp bırı kursun
Bro bu işin rütbeyle alakası yok, gua private serverlarda destan yazmış diyebiliriz özellikle charlarını şahsen gördüm ^^

hehe mert bro bak nediyor 5 günlük adammış :?:
Guildi kuranın sw kapanana kadar master kalıcağını kim söyledi ?
Bizden daha tecrübeli,daha üstün biri gelirse o istemeden zaten biz verirriz masterlığı
He bide bu tavrınla istesende artık giremezsin Nwo lütfen Topic'den uzaklaş :!: 8)

Guathema demiş ki:
Bizden daha tecrübeli,daha üstün biri gelirse o istemeden zaten biz verirriz masterlığı
He bide bu tavrınla istesende artık giremezsin Nwo lütfen Topic'den uzaklaş :!: 8)
heyy allahım ya bro lutfen al benı guıldıne ya lutfen yalvarırım sana tobe tobeee

userfort demiş ki:
Guathema demiş ki:
heyy allahım ya bro lutfen al benı guıldıne ya lutfen yalvarırım sana tobe tobeee
İlk önce yaşını sorabilir miyim? Forumda çok boş postlar atıyorsun biraz daha aklı başında davranabilirsen herkeze kapımız açık seni eleştirmem eziklediğimden değil ailemizden biri gibi davranmanı istememdendir... Böyle davranmaya devam edersen bu iş biraz zor gibi gözüküyor ve lütfen yalvarıp gurunun çiğnetme... :muck:

Beyler bende gelebilirmiyim şeklinde değilde guildi kurduktan sonra oyundan pm atarsanız her nerede olursanız oradan sizi guilde alacağız biraz bekleyelim ^^

MetoveR demiş ki:
userfort demiş ki:
Guathema demiş ki:
İlk önce yaşını sorabilir miyim? Forumda çok boş postlar atıyorsun biraz daha aklı başında davranabilirsen herkeze kapımız açık seni eleştirmem eziklediğimden değil ailemizden biri gibi davranmanı istememdendir... Böyle davranmaya devam edersen bu iş biraz zor gibi gözüküyor ve lütfen yalvarıp gurunun çiğnetme... :muck:
bro 1-profılıme gırıp yasımı gorebılırsın
2- bos post atıyorsun dıyorsun 1 seneyı askın burdayım daha 1k postum yok sacmalıyorsun
3-farkındaysan oradakı yalvarma bıldıgımız yalvarma degıl
bellı arkadasını savunuyorsun ama lutfen yapma boyle seyler aılemıze yakısmıyorsun falan... sen karar veremsseın bunlara

Canım kardeşim şuan senin yaptığın şey ney ?
1 yıldır burdayım diyorsun ben 2.5 seneyi aşkın burdayım.Lütfen böyle davranma girmek istemiyorsan topic'e birdaha mesaj atma.
Biz burdayız exl ailesi ne yakışan en iyi guild olmayı planlıyorz kusura bakma ama sen olsanda olmasanda bu guild kurulucak şimdi lütfen bu saçmasapan tartışmayı kes forumda iyi vakit geçirmeye bak.
.

userfort demiş ki:
bro 1-profılıme gırıp yasımı gorebılırsın
2- bos post atıyorsun dıyorsun 1 seneyı askın burdayım daha 1k postum yok sacmalıyorsun
3-farkındaysan oradakı yalvarma bıldıgımız yalvarma degıl
bellı arkadasını savunuyorsun ama lutfen yapma boyle seyler aılemıze yakısmıyorsun falan... sen karar veremsseın bunlara
Yaş derken davranışlarının gösterdiği yaşlardan bahsediyorum
Yalvarmanın nasıl farklı çeşidi olur anlatır mısın?
Eğer dikkatli okusaydın ailemize yakışmıyorsun demedim, davranışlarını biraz daha düzeltebileceğini söyledim yalvarmak yada "lutfen al benı guıldıne ya lutfen yalvarırım sana" gibi ifadeler gurur düşürücü sözler veya davranışlardır bunlarda bizim ailemize yakışmayan şeylerdir demek istediğim...

Arkadaşlar Offical clienti indirdim başka birşey indirmem gerekiyormu media pk2 falan yazıyor onuda indreyimmi..:

Guathema demiş ki:
Canım kardeşim şuan senin yaptığın şey ney ?
1 yıldır burdayım diyorsun ben 2.5 seneyi aşkın burdayım.Lütfen böyle davranma girmek istemiyorsan topic'e birdaha mesaj atma.
Biz burdayız exl ailesi ne yakışan en iyi guild olmayı planlıyorz kusura bakma ama sen olsanda olmasanda bu guild kurulucak şimdi lütfen bu saçmasapan tartışmayı kes forumda iyi vakit geçirmeye bak.
.
guzel kardesım konu nerden nereye geldi ben daha ust rutbelı bırı assın dedım demez olydım sen 2.5 sendr burdayım diyosun dgrudur 5 gnlk adam dedm nrden blyım suankı acc oyle gsterıyor neyse uztmayalm konuy topıcte copluge dondu zaten

Yukarı Alt