Gercekten çok guzeL calısmaLar sen dahada ii calısmalar ortaya cıkardınmı Seni Kadıkoy AciLe bekLeRizz :thumbsup: KA...

ChrsNYC demiş ki:
yok xD
kusura bakma brushları paylaşmıyorum çünkü 2 senelik emek var üstünde :sfff:
Bu tepkin yanlış olmuş biraz hacım :? Sonuçta sitelere upload edilenlerde uzun emekler sonucu yapılıyor. Yine senin kararın tabi isteyen kendi öğrensin yapsın ama garip geldi. Hepsi çok güzel emeğine değmiş

Polgara demiş ki:
ChrsNYC demiş ki:
yok xD
Bu tepkin yanlış olmuş biraz hacım :? Sonuçta sitelere upload edilenlerde uzun emekler sonucu yapılıyor. Yine senin kararın tabi isteyen kendi öğrensin yapsın ama garip geldi. Hepsi çok güzel emeğine değmiş
yorumun için teşekkür ederim :)
brushları paylaşmamamın sebebi kendim yapmam ve bir kısmını satın almamdır tabi başka yerden indirdiğin brushlarımda oldu elbet...
ama olaya birde benim açımdan bakarsan daha iyi anlayacaksın kıskanç bir insan değilimdir ve elimde bulunan birşeyi insanlarla paylaşmaktan çekinmem ama işin içine emek girince 1 kez daha düşünüyorum çünkü onun için zamandan derslerimden ailemden ve çevremden zaman alıyorum:)

drotalion demiş ki:
harbiden sen yaptıysan güzelmiş...
saolasın :beer:

Ps: psd dosyaları mevcuttur

sTReeT demiş ki:
cok guzelde paıntlemı yaptın yoksa neyle?
Adobe photoshop cs 3 ile yaptım :wink1:

Polgara demiş ki:
ChrsNYC demiş ki:
yok xD
POLGARA kardeşimle aynı görüşteyim... Sözüm meclisten dışarı bunu belirtiyim...

Mojito

Bence en güzeli Atatürkün sözü ile yaptığın hepside güzel ama en güzeli o

Yukarı Alt