Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Google'ın Gmail hizmeti 5 yaşında!

Dünyada 52 dilde yüzlerce milyon kişi tarafından kullanılan Google'ın e-posta hizmeti olan GMail, 5 yaşına girdi. 2004 yılının 1 Nisan tarihinde hizmete giren GMail, bu seneki 5. yılını "1 Nisan Şakası" gibi dedikodulara yer vermemek için 2 Nisan'da kutladı. Tüm kullanıcılarına GMail'i tercih ettikleri için teşekkür eden Google, her geçen gün artan kapasitesiyle de e-posta konseptine farklı bir bakış açısı getirmişti. AJAX uygulaması olarak başlatılan GMail hizmeti; video sohbetleşme, değişik temalar kullanmaya ve 43 deneyimsel Gmail Lab'larına sahip olma gibi özellikleriyle büyük bir aşama kaydetti. Mutlu yıllar GMail...

mvelope_fifth_bday_cake.jpg

Prada

tutturmuşsun sonunda ^^

gmail çok övdüler bi türlü kullanmaya başlamadım.. Nedir baba artısı bunun.. bana hotmailden fazla ne verebilir mesela varmıdır bu sorunun cevabını çat diye önüme sunabilecek ^^

Tam olarak bilmiyorum ama g-mail'le msn'e girerken kullandığın pw ile maillerine bakarken kullandığın pw farklı olması lazım buda sana msn'in hack yesede kimsenin senden gizli özel mail'lerine bakamama imkanını sağlıyor

Prada demiş ki:
tutturmuşsun sonunda ^^

gmail çok övdüler bi türlü kullanmaya başlamadım.. Nedir baba artısı bunun.. bana hotmailden fazla ne verebilir mesela varmıdır bu sorunun cevabını çat diye önüme sunabilecek ^^

Öncelikle 7300 küsür mb. gibi dev bir kota veriyor.Entegre bir aramaya sahip , yani 1500 tane e-mail var diğelim sen anahtar kelimeyi biliyorsan sana gerek olanı rahatça bulabilirsin.Her hangi birine posta atarken eğer kayıtlıysa baş harfini girmenle listeleme yapar ve seçersin.Spam olan e-postaları ayıklama özelliğide var :wink1: .

Yukarı Alt