mune_goka demiş ki:
O Resim fake değil , arkadasın private serverinden :=)Bide bişey dicem
daha once heralde 5-6 tane gm gördün ve konuştun ki Gmnin yanında çicek oLdugundan %100 eminsin :) bende cicek yok diyorum acaba nolucak Rolling Eyes isterse koyar isterse koymaz Wink
arkadaşın msn deki adı _The Nightmare gibi bişi mi ?

mune_goka demiş ki:
[c=11][a=1] ۰۪۪۫۫●۪۫۰ cCc ¯|¯h3 ÏLkєr cCc --> Unstopable ஐ๑[/a][/c]Half Life 2 Ustasıyım Alyx in hastasıyım . . !! BoLe bisimiş :lol:
yok bi çocuk daha gelmiş bana dio psro aççam dio türk srosu olcak binbir resim gönderdi hepsi fakeydi :mrgreen: :mrgreen:

hahahahahah o resim de fake nerden anladım biliyonmu cana bak 200 30 lvl bir çar bile stat vermesse hp 200 mp 200 olmaz 1 lvl çar aslında o çocuk fake yapmışta vermiş

Hyr sen cok biliyorsun heralde... Item & Char builder ile oluyor bunlar ... Oraya 60000 K hpde yazabilirdi 1 de yazabilir , 1021321321 sp de yazabilir 0 da... Bizim guİldin masteriydi of of gitti psro Sad

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kardeşim siz safmısınız banamı öyle geliyor sro_emu dan haberiniz yok heralde item / char builder ile hp str int her bi b0k u ayarlayabilirsiniz ister 123213 hp olur isteer 1 hp olur 2.sinin fake oldugunu bilemiyecem ama 1.si dogru ne diyim kardeşim ben size silkroad hakkında bişey biLmeyip öten insanlarsınız cogunuza sorsam 1 senedir oynuyom 1.5 senedir 2 senedir dersiniz bole konusan adamlardan pro olacagını düsünen kac kisivar illaha sinirlendiriceniz fotorafı arkadasın evinde ben çektim adam fake diyor ya.. Salakmısın sen?

mune_goka demiş ki:
Kardeşim siz safmısınız banamı öyle geliyor sro_emu dan haberiniz yok heralde item / char builder ile hp str int her bi b0k u ayarlayabilirsiniz ister 123213 hp olur isteer 1 hp olur 2.sinin fake oldugunu bilemiyecem ama 1.si dogru ne diyim kardeşim ben size silkroad hakkında bişey biLmeyip öten insanlarsınız cogunuza sorsam 1 senedir oynuyom 1.5 senedir 2 senedir dersiniz bole konusan adamlardan pro olacagını düsünen kac kisivar illaha sinirlendiriceniz fotorafı arkadasın evinde ben çektim adam fake diyor ya.. Salakmısın sen?
bak kardeş seni hep forumlarda görüyom full küfürlü konuşuyon benim agızımı açtırma banlarlar felan dinlemem ilk sana küfredin sonra beni banlayın derim biraz adam akıllı konuş Mad Mad Mad

Kr0mix demiş ki:
mune_goka demiş ki:
bak kardeş seni hep forumlarda görüyom full küfürlü konuşuyon benim agızımı açtırma banlarlar felan dinlemem ilk sana küfredin sonra beni banlayın derim biraz adam akıllı konuş Mad Mad Mad
Zırva konusmayanlara ettimmi bilaf
bilmediginiz zaman konusmucanız susucanz bilen biri çıkıp konustumu bileni suçlu durumuna düşürmeyn
adama bak fake diyo sonra bana laf atıyo

Saturn_AkaN_72 demiş ki:
pffff nesiniz siz nasıl palelersiniz ( buna kananlar...) anlayamıyorum vallahi bilaalh,,ii!!!

Belki canınız yanacak fakat , bu MONTAJ(.) Keske bu site 17,18 yas ortalaması+ olsaydı...
Dogru söylüyorsun senin içinde geçerlimi :lolmuch:

Yukarı Alt