Tek bilgiğim bişey var olmayacagını bılıorum ama yolum oranın ustune duserse onların agzını burnunu kıracagım ve ıcerde kasıtlı olarak yatacam bukadar kesınım yanı

En üstteki reside masanın üstü aşşağı yukarı 7500-9000 Eurodur arkadaşlar. Oradaki server makinası sadece 3000 Euro.

İlk resimde GM gargamel login olmaya çalışırken :

Yine premium vermemişler ya. Cannot connect alıoz XD

bannedddd

Buralıyım
Gargamel ilk resimde erkeğe, ikinci resimde bayana benziyor yav.. Orjinali nedir?.. :D

Harmonia demiş ki:
Gargamel ilk resimde erkeğe, ikinci resimde bayana benziyor yav.. Orjinali nedir?.. :D
aynen ya bende karar veremedim ne olduguna serefsiz oldugu kesin ama cinsiyetinin onemi yok :P:P ama inş. erkektir daha rahat küfredilebilir :D + bayada zevsizmiş female 4 dg armor giymiş nerdeyse oyundsaki en dandik gorunen setlerden biri 4ever Garment

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
The_DifferenT demiş ki:
Harmonia demiş ki:
aynen ya bende karar veremedim ne olduguna serefsiz oldugu kesin ama cinsiyetinin onemi yok :P:P ama inş. erkektir daha rahat küfredilebilir :D + bayada zevsizmiş female 4 dg armor giymiş nerdeyse oyundsaki en dandik gorunen setlerden biri 4ever Garment
4 degree dedin de aklıma şu geldi [GM]Ladysiana ya DW önünde biri noob demişti DW önünde Cape takılıyken skillsiz tek attı 25 K vurarak :lol:

E0N

rank8
Gm gargamel 24 yasında bir bayandır sirinleri cok sevdiginden ismini Gargamel Koymustur..(Arastırmalarım Sonucunda Sizlerle Paylasıyım Dedim:)]

Yukarı Alt