Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Glavie 101+3 crt 9 No Blues :P

101 lvl glavie 18m fiyatla gayet uyguna aldım 30 deneme yaptım ancak +3 tuttu bugün gittim +4 yapayım dedim gene yandı gene 30 elixir harcadım gene +3 tuttu advanced elixir a grade 600mden satılıyor alacağım ama +5+7 olsaydı keşke silahım pff uğraşmak lazım ya :cry: :lol:

BaSoryong

Buralıyım
Çok Güzel :))

Gaiada bir zengin +5 De olur +7 de :)

ps: Resimleri biraz küçültsen güzel olucak 5 dk acılıyor :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
amma resim problemi yaşadınız yaa 8 mbit değil mi :P

Xenas

açıkçası char güzelde 11dg glavie pek hoşuma gitmedi benim oyuncak gibi duruyor fazlamı abartmışlar ne .

ps : hayırlı olsn :wink1:

adv elixleri yapması çok basitki, neden 500-600mye satıyorlar :S

Xenas demiş ki:
açıkçası char güzelde 11dg glavie pek hoşuma gitmedi benim oyuncak gibi duruyor fazlamı abartmışlar ne .

+1

Aynı oyuncak :P

ps: h.o okan abi eminimki elnde onun son'unu görücez ve en aşağı +7 +9 :curtain: :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kerek123 demiş ki:
Glavie çok büyük

10dg tam bir iğrençti lakin bu sefer glavie karizmasına kavuştu.

Xenas demiş ki:

yok bro wallahi 10dg asıl oyuncak gibi salak plastikten birşeydi, bu sefer 11dg ile tam oturaklı olmuş.

zukobaba46 demiş ki:
h.o okan kardeş
teşekkür ederim canımcım :muck:

hardtrance demiş ki:
cold gitmen beni deli ediorrrrr ^.^
eskiden cold'du artık cold - fire, resist yapabilen varsa fire imbue yoksa cold imbue :wink1:

Hadamanthys demiş ki:
adv elixleri yapması çok basitki, neden 500-600mye satıyorlar :S
11dg nasıl kolayca yapıyorsun kuzum 10dg kırman lazım ve düşmesi lazım çok nadir düşüyor +1 basmak için gerekli olan advanced grade a elixir.

Okan abi bende 10 d'yi iLk defa beğenmıstım .. normalde hç bi glavie beğenmıslıgım yok ama 10 D gözüme hitab ediodu 11 d Traş olmus :wink1:

PS : Ama sen SOn yapcağın için bide Son halini görelim :dance: o zmn yakısır :P senin dress ztn bi muhtesem zamanında kaçırmasaydım en kötü silaha bile muhtesem gidiore arkadan da GDF :headbang: :headbang:

EmmaW

bu glavieye bitiyorum swsro2 dede hep görüyordum bence 11 tane glavie çeşitinin en göze hitap edeni bundan sonra 9dg glavie geliyor bu ikisi çok cix ^^
umarım +7 halinide görürüz bunun :lol: (şimdi swsro2 de towna gidip çinlilerin glavielerine baktımda onlardada hiç +7 yoktu bir gaz baabında koyacaktım buraya :lol:)
+5 le idare edelim bu ksrodan :P

Yukarı Alt