size mantıklı bi durummu? yoksa glaiver aynen devammı etmeli..110 ff glavier ı heba etmiş olurmuyum yoksa gerçekten çok güzel bi sonuçmu olur..önerileri bekliyorum

110 capta glaive bitti bnce bow olursan silahın iyi olması lazım critte adamı gotrsun :)

heuksal/fire/cold..aslında şu anda elimde bir bow var ama int olarak kastım onu..str bow pek denemedim...en fazla 70 lvl deneyimim var str ile...şu an itibari ile glaive nin skilleri canımı sıkıyor çok tekrarlı skiller..

sana şöyle bişey önerebilirim
benim kendi charım bow-blade-fire olarak yapılandırıldı
ben bow sevdiğim için bow-blade yapma kararı aldım ama glavie-blade-fire de hiç fena sayılmaz ^^ bir düşün derim dual build her zaman çok can yakar

şu zamanlarda pvp için pek vaktimolmuyor anca bot...kararsızım halen...mesela bana biri deseki bowun şu avantajı var glaive nin şu..ileride şu olabilir bu olabilir gibi daha rahat karar verebilirim

bow a geçmektense cold u kapatıp blade açmanı öneririm. sağlam nova blade ve br si yksek bi shild aldınmı eline tamamdır :)

bora11 demiş ki:
bow a geçmektense cold u kapatıp blade açmanı öneririm. sağlam nova blade ve br si yksek bi shild aldınmı eline tamamdır :)
senin önerinde glaive-blade-fire sanırım...sp işini biraz daha halledince geçecem büyük ihtimal tabi bide sette değişiklik lazım..

Yukarı Alt