Arkadaşlar, SunWorld bölümü açılalı 2 - 3 gün oldu ve bir sürü gereksiz konu ile doldu. Lütfen daha dikkatli olalım. Sorunlarınız bu başlık altında bizimle paylaşın, biz de çözüm üretmeye çalışalım. Lütfen gereksiz konular açmayalım!

Üyelik hakkında benim şuan yapacileceğim birşey yok. Site açılınca bir kaç acc. açıp isteyen arkadaşlara vericem.

Ben buraya konu açılmaması için yaptım, herkes üyelik sitesi açıldııııııııı, üyelik sitesi ne zaman açılır, oyun yükledi, bot varmı vs. vs. saçma sapan konular açıyor..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Anti WinqS.Of.CoLD modülünü çalıştırdım ve bütün gereksiz konular haliyle silindi . Gereksiz konu açmaya devam eden arkadaşlar diğer modüllerin tadına bakacaklar.

Kemalist demiş ki:
Anti WinqS.Of.CoLD modülünü çalıştırdım ve bütün gereksiz konular haliyle silindi . Gereksiz konu açmaya devam eden arkadaşlar diğer modüllerin tadına bakacaklar.
Teşekkürler, umarım yardımcı olabilmişimdir..

arkadaşlar üyelik alma sitesi ne kadardır kapalı ? denemek için sabırsızlanıyorumda, inş erken açılır :)

bi sorum olucak ben daha önce hiç pri serverde oynamadım merka ediyorum skiller 70 e kadarya 70 den sonra skill mi açılmıyo yoksa 70 den sonra uplanmıyomu orasını anlayamadım bide mesela 90 lvl birisi için 70 skilleri ile kasmak zor olmuyomu orda bi kafam karışdı umarım yardımcı olursunuz

Yukarı Alt