Çok arttı artık boş konular boş konular ve boş içerikli konular artık açmassanız sevinirim.
Açıp açıp güzel birşeymiş gibi üstüne laf söyliyenler var bu kişilere ceza-i yaptırım uygulanacaktır.
Uyarı,devam ederse Ban'a kadar gidebilir.Çok kirlilik oluyor saygı duyacağınızdan hiç şüphem yok.
Dikkate alırsınız umarım.
Herkese iyi forumlar iyi eğlenceler.

Majestic : Arkadaşlar, boş konular açarak insanların vakitlerini çalıyorsunuz.Lütfen herkez kendine yakışır bir biçimde davransın.Boş yere modlarımızı yapmak istemediği şeylere zorlatmayın.Herkese iyi geceler. :wink1:

İşte Budur.Gercekten Cok Teşekkür Ederim Arkadaşım.Gerçekten Sağa Sola Bakılmadan Gereksiz Gereksiz Konular Acılıyor Birinin Dur Demesi Gerekiyordu Kesinlikle Arkandayım.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Majestic demiş ki:
Evet kimmiş bu kirlilik yapan arkadaşlar 3 aydır adam banlamaya hasret kaldım banlananları açıp açıp tekrar banlamaktan anam ağladı. :twisted: :mrgreen:
:twisted: :mrgreen:

Prada

Bi topicte söyledim tekrar söyliyim :santa: Ceza-i yaptırım hikaye boş beleş bi olay :santa: Nedenine gelince biri gitsin silahı çeksin adamı öldürsün , sen kalk cezayı silaha ver ?!!!!!!!

Bi kere zaten forumun devamlı kullanıcısı olan kişi boş beleş konu açmaz, ya yeni giren biridir bunu yapan, yada öyle canı sıkılan biridir.. Uyelik almak 2 dk sını alır adamın

KupeR demiş ki:
Bi topicte söyledim tekrar söyliyim :santa: Ceza-i yaptırım hikaye boş beleş bi olay :santa: Nedenine gelince biri gitsin silahı çeksin adamı öldürsün , sen kalk cezayı silaha ver ?!!!!!!!

Bi kere zaten forumun devamlı kullanıcısı olan kişi boş beleş konu açmaz, ya yeni giren biridir bunu yapan, yada öyle canı sıkılan biridir.. Uyelik almak 2 dk sını alır adamın
İşte biz o dediğini yapamıyoruz çünkü öyle yaparsak üye kaybederiz kalitemiz düşer.Banlıyoruzki hatasını anlasın birdahaki üyeliğinde düzgün düzgün davransın.İstediğimiz şey bu.

Prada

_Alone_ demiş ki:
KupeR demiş ki:

İşte biz o dediğini yapamıyoruz çünkü öyle yaparsak üye kaybederiz kalitemiz düşer.Banlıyoruzki hatasını anlasın birdahaki üyeliğinde düzgün düzgün davransın.İstediğimiz şey bu.
Yani diosunki adam burda gelip ana avrat kufru etsin sana bana, Sonra biz ceza verelim hesabı banlayalım adam 2 dk sonra yeni üyelik açsın, selam kardeş naber desin, Bumudur yani? :?: Sen; ana avrat indirip banlanıp uyelik açan adamı üye kaybetmemiş olarak görüyosan forum anlayışımız bayaa zıt seninle ?!!!!!!

KupeR demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
KupeR demiş ki:

Yani diosunki adam burda gelip ana avrat kufru etsin sana bana, Sonra biz ceza verelim hesabı banlayalım adam 2 dk sonra yeni üyelik açsın, selam kardeş naber desin, Bumudur yani? :?: Sen; ana avrat indirip banlanıp uyelik açan adamı üye akaybetmemiş olarak görüyosan forum anlayışımız bayaa zıt seninle ?!!!!!!
Bak olay küfür etme meselesi değil,benmi anlatamıyorum bilmiyorum ama bak adam banlanmış ki kötü birşey yapmış ve yeni bir üyelik açmış,

burda bizim amacımız zaten adam hatasını anlamış ve yeni üyelik ile tekrar aramıza gelmiş ki IP ban sistemide var sonuçta ne yapalım yani adamı gitip evine vuralımmı?çözüm bumudur.

O yüzden tekrar söylüyorum herkez hata yapabilir ama önemli olan yaptığı hatayı o kişiye anlatabilmek 1-2 anlamıyorsa IP ban'a kadar gider.Tabi çok zorluyan hastalıklılarda olabiliyor.Demişşinki Forumda devamlı duran boş yere konu açmaz niye açmasın açabilir o o anki durumuna bağlı bazen sen-ben bile saçma bir konu açabiliyoruz.

Neyse o yüzden önemli olan şey kişiye hatasını anlattırabilmek ki bu yöntemlede öyle güzel anlattırıyorki.. :wink1:

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Adam küfretmişse ister 10 bin kere üyelik alsın hepsini banlarız + muhattap olmayız... Ama adam başka hatalar yaparsa banlarız yeni üyelik alır ve tekrardan hata yapmadan aramıza katılır bu kadar basit birşey...ama sen kalk hata yapan adamı paso banlarsan üye kaybı olur....o zamanda çok kötü olur..Yeah Oke? ?!!!!!!.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Hay ağzını öpeyim :D Forum çok doldu ya bir kaç konuyu silsek mi ne :D
GodOfWar demiş ki:
Adam küfretmişse ister 10 bin kere üyelik alsın hepsini banlarız + muhattap olmayız... Ama adam başka hatalar yaparsa banlarız yeni üyelik alır ve tekrardan hata yapmadan aramıza katılır bu kadar basit birşey...ama sen kalk hata yapan adamı paso banlarsan üye kaybı olur....o zamanda çok kötü olur..Yeah Oke? ?!!!!!!.

GodOfWar demiş ki:
Yada ilk hata bir uyarı. :wink1: Mesela bi ara bir topici yayma olayım vardı güzel bir uyarı aldım şimdi ufacık sçma bir uyarıdan sonra bütün modlarla ömleşiyorum adam oldum büyüdüm amaç sonuna kadar paylaşırım :headbang: :P Cidden uyarmak adamına göre çok önemlidir uyarı almışsan demekki kötü ve utanç duyulcak bir şey yapmışsın akıllıysanda bundan ibret alır düzelirsin. :wink1:

:oldie: arkadaşlar yardım konusunu bulmadım url yi verebilirmsnz ya da bi yardımcı olun avatar koyamıyorum lütfen ! :| :|

Geçerli..

Bölümde saçma sapan, alakasız konular açan kişilere uyarı verilir, devami halinde ban gelir..

Yukarı Alt