ya arkadaslar.bu g.jack in sahibi kimse oyunla kafayı bozmus.generaljackten arkadası gibi bahsediyo.yok generaljack sosun dusurdu onu yaptı.arkadas oyunla kafayı bu kadar bozmus biri gormedim walla billa :D adam arkadası gibi bahsediyo tuhaf geldi :S

arkadaş burası screenshot bölümü şikayetin varsa başka bölüme yaz

hem de senin de varsa sende koy resimlerini adam ne güzel paylaşıyo bizimle!!!!!

evet.mergene arkadaşımız ne güzel söylemiş burası resımler bolumu şikayetin varsa başka bolume yaz mergenenin dediği gibi.....

mergene bizim adam oyunda diyor başka bir charla girdim oyunda gozukmuyo..girdiğim chardan çıktım yeniden denedim yine oyunda diyor..

Ne olabilir ???

darkonder

Öğretiyorum
pekı ben bırsey soyle genaral kes unıqelerın resımlerını topla sonra bı konu acıp 10-15 tane ne kadarsa koy oraya daha guzel olur yer kaplanmıs olmaz.
bu ara 17nfs1905 sede sozlerıne dıkkat karsındakını kıracagına bıraz onun gıbı davran !!

17nfs1905 demiş ki:
ya arkadaslar.bu g.jack in sahibi kimse oyunla kafayı bozmus.generaljackten arkadası gibi bahsediyo.yok generaljack sosun dusurdu onu yaptı.arkadas oyunla kafayı bu kadar bozmus biri gormedim walla billa :D adam arkadası gibi bahsediyo tuhaf geldi :S
Senin de öyle bir charın olsa charınla yatıp kalkarsın dostun gibi seversin :)

xmen66 demiş ki:
mergene bizim adam oyunda diyor başka bir charla girdim oyunda gozukmuyo..girdiğim chardan çıktım yeniden denedim yine oyunda diyor..

Ne olabilir ???

valla bilmiyorum ki neden olabilir
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ne güzel işte charınla arkadaş gibi olucaksınki charını özenle kas charına bağlı kal diye.

o zaman gel bir pwp yapalım. öyle konuşuyosan

Oyundaki adım GeneralJack sen oyuna gırınce pm at

yada sen adın ne ? ben sana atıyım

o kadar carımın hakkında konuşuyon iyimi kötümü gel pwp de görelim.

Yukarı Alt