bannedddd

Buralıyım
İyi yaptın. Razz

Of ya yarın tören var sabahın saat 8.30'da bizim okulun hain müdürü yok mu tehdit etmeye başladı hemen yok gelmeyene uzaklaştırma cezası vereceğim falan. Bir de törene gelmeyeni vatan haini ilan ediyormuş. Bu nasıl bir zihniyettir yahu! Ne güzel dersanede bu hafta öğlenciydim, hafta sonu uyurum diyordum ama başımıza tören çıktı. Sad

bannedddd

Buralıyım
BaD_BoY demiş ki:
SunShine demiş ki:
İyi yaptın. Razz

Of ya yarın tören var sabahın saat 8.30'da bizim okulun hain müdürü yok mu tehdit etmeye başladı hemen yok gelmeyene uzaklaştırma cezası vereceğim falan. Bir de törene gelmeyeni vatan haini ilan ediyormuş. Bu nasıl bir zihniyettir yahu! Ne güzel dersanede bu hafta öğlenciydim, hafta sonu uyurum diyordum ama başımıza tören çıktı. Sad

Sana bişey diyecegim hiç kimse bir ogrenci okula gelmedi diye ona ceza veremez hakkı yoktur sadece mudur 10 kasım onemli oldugu için gelin diye sizi tehtid etmiş gitmesende ceza almazsın yani. extraokk
Ya bizim müdür yapar delinin teki. Neutral

Gece gece ne işin çıktı ayrıca? :mrgreen:

Benide yazarsan sevinirim okul yüzünden pek online olamıyorum ama yaz ve yarıyıl da kopanlardanım :mrgreen:

Aklıma geldide biri bişey yazsada okusam diye bakardım sabahın 6 sında sürekli refresh yapardım hey gidi :mrgreen: Ama kimse bişey yazmazdı Crying or Very sad Razz

Yukarı Alt