Kendi yorumlarım ayrı ayrı oyuncular üzerinde olacak.

Galatasaraylı Oyuncular ;[/
b]

Zapata: Maçta fena değildi ama topu ayağında çok tutuyor gibime geldi. Ama bildiğim tek birşey var Aykut ve Ufuk'tan daha iyi.

Neill: Profesyonelliğini kesinlikle konuşturdu. 70. dk den sonra biraz hatalar yapsada maçta göze çarpan isimlerdendi.

Culio: Her zamanki gibi süper oynadı topa çok hakimdi. Çok koştu çok pres yaptı.

Kazım Kazım:
İlk golümüz ondan geldi. Ama Olcan onu çok zorladı. İyi bir bek ile karşılaştığı için fazla kendini gösteremedi.

Stancu: Çok iyi oynadı. Hele o 2. golü nasıl attı hala anlamış değilim. Çok klas bir goldü.

Kewell: Çok ağır bir maç geçirdi. Kupadan yeni gelmişti yorulduğu belliydi ama ilk goldeki pası mükemmeldi.

Geçelim Gaziantep oyuncularına ;

Cenk: Mükemmel bir forvet. Çok kıvrak oynadı. 2 gol attı.

Wagner: Çok kıvraktı. Süper oynadı yine. Çok koştu. İyi bir adam olduğunu şimdiden belli etti.

Popov: Ahh ahh aralarında en çok beğendiklerimden.

Olcan: Çok iyi bir maç çıkardı. Oyundan çıkmasına şaşırdım açıkçası. Kazım'a geçit vermedi.

Danny:
Topu ayağında çok tutuyor. 1-2 hatası olmasına rağmen beni çıldırtmayı başardı.

Adamlar köpek gibi oynadı diyebilirim. G.Antep UEFA' ya kalırsa iş yapacağına eminim.

Tek yorum yapıcam galatasaray defansda bi tek serveti bıraksın kalanları forvetler ile değiştirsin zaten hiç bir işe yaramıyorlar !

emreural demiş ki:
Tek yorum yapıcam galatasaray defansda bi tek serveti bıraksın kalanları forvetler ile değiştirsin zaten hiç bir işe yaramıyorlar !
Hacım yapma Neill çok iyiydi ama o Cana varya o Cana. :twisted: :twisted: :twisted:

Rowdy demiş ki:
emreural demiş ki:
Hacım yapma Neill çok iyiydi ama o Cana varya o Cana. :twisted: :twisted: :twisted:
Neil iyiydi ama daha çok orta saha oyuncusu gibi oynadı ara pasları falan harikaydı ama defans oyunculuğuna dair hiç bir şey yapmadı.

emreural demiş ki:
Rowdy demiş ki:
emreural demiş ki:
Neil iyiydi ama daha çok orta saha oyuncusu gibi oynadı ara pasları falan harikaydı ama defans oyunculuğuna dair hiç bir şey yapmadı.
Zaten adam libero oynadı. Bence Cana yedekte olmalıydı. Neill aynı bölgede oynamalıydı ve bu transferlerden ayrı birtane Servet'in yanına kaliteli futbolcu alımalıydı.

ZikywaL demiş ki:
@Rowdy

Peki :lol:

Stancu ve Culio çok iyi işler yapıcak ama
Hacımm o adamlar zaten taş taş. Biri Rumen biri Arjantinli ne bekliyorsun. Kötü adam çıkarmı bunlardan. cool2:

Hacım pek birşey yapmadı 22 dk oynadı zaten. ^^

Ama topu alışları saklayışı kalitesini belli etti.

Cenk Tosun'u çok beğendim ben. Antep'in forvetler fena ya. Sosa , Wagner , Cenk . İsim olarak çok iyiler kendini gösteremeyenler de var . Beşiktaş 15m euroya alır yakında :P

* maç öncesi antep kaybetmez demiştim yanılmadım 8)

hmzsnmz demiş ki:
Cenk Tosun'u çok beğendim ben. Antep'in forvetler fena ya. Sosa , Wagner , Cenk . İsim olarak çok iyiler kendini gösteremeyenler de var . Beşiktaş 15m euroya alır yakında :P

* maç öncesi antep kaybetmez demiştim yanılmadım 8)
sin:

Takımı
Besiktas
Hiç beklemediğim bi skor. Beklerdimki antep saldırsın cimbom savunma yapmaya çalışsın. 1-1 biter dedim 3-2 oldu. Fakat hiç üzülmedim, aksine çok mutluyum. Seyir zevki harika olan bir maç izledik. Antebe hakikaten helal olsun muhteşem oynadılar.

Wagner ~ Cenk. :buddha:
Stancu ~ Culio :buddha:

Maç öncesi 2-1 antep diyordum 3-2 oldu :lol:
Böyle geçmişi olan bir kulüp böyle bir hocaya böyle 2.sınıf futbolculara kaldıysa yazık gerçekten yazık.

Yukarı Alt