slm arkadaslar bu zamanlar bazi arkadaslarlan konusurken sro'da cok kez gap yazisini gordum ve cok merak ettim ne diye bi yardim soyluye bilirseniz cok sevinirim

asi

rank8
Gap sp biriktirmedir...Mesela 1lv den 9 lv e kadar skıllerı uplamassan sana Sp falza gelır exp az gelır..Gapın lv i ne kadar artarsa o kadar fazla Sp GGELIR...Tabi bu çok iç bayıcı bişi ama alırsın pre plus u rahat rahat kasarsın..

THE
END

asi

rank8
Bunu bilmiyosan bırak sroyu yada yenı basladın sakın bırakma xD

asi demiş ki:
Bunu bilmiyosan bırak sroyu yada yenı basladın sakın bırakma xD

yeni basladim be abi cok hosuma gitti basimi kaldiramiyom ondan ama bazi sorularim var ama allaha sukur siz yardim ediyorsunuz
COK SAGOLUN

fazla takılma ben sro yüünden hayatı yıkılan çok insan gördüm :wink1: Ama nedense beni bağımlı yapamadı insanın 40 lvl karakterinde 40K para olursa sıkılır tabi :D

gap=fark fark=skill mastery ile char level arasındaki fark sp farming=gap ile yapılan sp kasımıdır ne kdr az exp gelırse o kdr cok sp gelır :thumbsup:

Prestij

Tanınıyorum
Kısaca : Gap ; Skill Mastery (en yüksek lvl açılmış skill lvl in) ile Charın leveli arasındaki lvl farkıdır. Örneğin char lvl in 70 olsun ve en yüksek skill diyelim fire lvl in 65 de olsun. 70-65 = 5 gap demektir. Gap bırakmanın amacı oyunda skillerini açabilmek için gerekli olan skill puanıdır. En fazla 9 gap bırakarak Skill kasabilirsin. gap oranı yükseldikçe charına gelen ex azalır sp artar. Amaç normal şartlarda skillerini açabilmek için gerekli olan skill puanını elde etmektir. Umarım anlatabilmişimdir basitce.

Yukarı Alt