nukenobar demiş ki:
Hesaba 250 tl yatırdım diyelim ben maclara oynarken illa ilk yaptıgım kuponda hepsini vermek zorundamiyim mesela yıl boyunca kuponlarimi bunla yapmak istiyorum mumkunmu vede para çekimini tam olarak anlatirmisin
hepsini vermek derken anlamadım sorunu bro fakat
hesabına 250 lira geçiyor istersen bir kupona 100 at istersen yeni kupon yap 1 liralık oyna istersen hepsini bas sistem yap istersen tek maç seç 3.5 altı oyna bas istersen 20 maç oyna alternatifler bunlar bro.

para çekmek için üye olurken kendi telefon numaranı veriyorsun sana gelen mesajda şifre geliyor ve yapacağın işlemler yazıyor.

herşey çok basit.

CaN_KsK demiş ki:
nukenobar demiş ki:
Hesaba 250 tl yatırdım diyelim ben maclara oynarken illa ilk yaptıgım kuponda hepsini vermek zorundamiyim mesela yıl boyunca kuponlarimi bunla yapmak istiyorum mumkunmu vede para çekimini tam olarak anlatirmisin
hesabına 250 lira geçiyor istersen bir kupona 100 at istersen yeni kupon yap 1 liralık oyna istersen hepsini bas sistem yap istersen tek maç seç 3.5 altı oyna bas istersen 20 maç oyna alternatifler bunlar bro.

para çekmek için üye olurken kendi telefon numaranı veriyorsun sana gelen mesajda şifre geliyor ve yapacağın işlemler yazıyor.

herşey çok basit.
Tamam bu cevap yeterli oldu :) referansı bekliyorum

nukenobar demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
nukenobar demiş ki:

herşey çok basit.
Tamam bu cevap yeterli oldu :) referansı bekliyorum
emailine bakabilirsin :)

Saol birde sorum var :) parayı alırken arkadaşımın tc kimlik nosunu kullanicam acaba ad soyad bölümüne onunkinimi yazmaliyim

nukenobar demiş ki:
Saol birde sorum var :) parayı alırken arkadaşımın tc kimlik nosunu kullanicam acaba ad soyad bölümüne onunkinimi yazmaliyim
evet tc kimlik no ile çekiceksen onun isim soyisim yazmalısın diye biliyorum hep kendi tc ile çektiğim için bir sorun gelmedi başıma hangi isimle üye oluyorsan onu yaz bro :)

dün öyle hafta içi zevkine 1.5 lira atmışım kupona 7.5 liramı almışım hafta içi güvenebilsem 20 girsem 140 lira cepte

Schweppes demiş ki:
Birde şu 18 yaş işi bozuyor kimin tc nosunu bulucamda yazıcam...Varmı bu konuda bir çözümün ?
bro ref başına birşey almıyorum veya bu konu hakkında benim bir bilgim yok maksat insanlara anlatmak bu siteyi 10 civarı üyem var ama daha birşey kazanmadım.

Bir arkadaşının tc kimlik numarasını yaz bro ama bilgileride öyle doldur.

haftasonu iyi geçti birazdan tutturduğum kuponları paylaşırım arkadaşımda kaldığım için sizlerle paylaşamadım o kuponları.

Yukarı Alt