h.olsun da yeni guild açmak masraf hemde tek açmak arkadaşsız nese en kısa zamanda 5 lwl olursunuz

öncelikle hayırlı olsun bi sorum olcak dragonlar ayrıldımı yoksa yine birliktemisiniz?

hayırlı olsun birader

kanka guıld kuran kurana yawwwwwwwwww niye benim kine gelmiyoon !!! :mrgreen:

tan

rank8
rallici33 demiş ki:
öncelikle hayırlı olsun bi sorum olcak dragonlar ayrıldımı yoksa yine birliktemisiniz?
dragonlar sapa saglam duruyo başımıza hiç bisey gelmedikçe ayrılmayızda sadece guild seçeneklerimiz farklı ama ne olursa olsun 8 senelık mah arkadaşıyız kankalarım benım mucX

tan

rank8
MooNBoY demiş ki:
hayırlı olsun birader

kanka guıld kuran kurana yawwwwwwwwww niye benim kine gelmiyoon !!! :mrgreen:
ya benim kafa dinlemem lazım azda olsa kendi mastar oldugum bi guild daha iyi geldi bana suan kankam erenle başladık sonuna kadarda oleyiz kafa adamalrı bekliyoz zaten fazla bunatmıyacaklar sorularıyla :)

Başarılar Arkadaşlar... detective

Ama merak ediyorum Guild Açma sınırı varmı... :mrgreen: Anladınız siz onu... :lolmuch:

Benim guildim var ve zaten masterim ki masterlikte o kadar önemli deil... kahvekeyfi
Önemli olan huzurlu bi ortam olması... detective

Bu arada kendine güveniyorsan kelimesinin ne amaçla söylendiğini anlamadım hala ???

Neyse başarılar...

HAYIRLI OLSUN !!
Bana teklif geldi ama guilddeki elemanlara sordum burada kalalım dediler o yüzden gelmedi kusura bakmayın _AwRiL_ ısrar etti ama olmadı :)

Yukarı Alt