Galatasaray kaleci arıyor
Alman teknik adam Michael Skibbe ile sözleşme imzalayan Galatasaray, yeni transferler için kolları sıvadı. Skibbe'nin isteği üzerine, öncelik yeni bir kaleci ve defansif özelliği olan bir futbolcuya verilecek.

Galatasaray yönetimi, teknik direktör Michael Skibbe ile yapılan toplantıların ardından transferde önceliği kaleciden yana kullanmaya karar verdi.
Alman teknik adamın yöneticilerden, golcü değil, öncelikle kaleci ve stoper istediği öğrenildi. Sarı-kırmızılı takımın gol sorununun olmadığını söyleyen Skibbe'nin son tercih olarak forvet istediği belirtiliyor.
Galatasaray yönetiminin, Skibbe'nin bu talebinden sonra kaleci arayışlarını sıklaştırdığı ve Manchester City'de oynayan İsaksson ile temaslara devam ettiği belirtiliyor.
İsveçli kaleci için EURO 2008'deki grup maçlarının bitmesinin beklendiği öğrenildi.

1- Mondragon'u geri alsınlar :D

2- Bogdan Lobont

3- Robinson

3-Aykut Gayet İyi bir kaleci bence.. ( Dida,Buffon,Valdes Falan yazmadım cunku alması imkansız :D)

Bu sadece benım fıkrım Saygılar..

Bizim Aykut ve Orkun gibi 2 tane süper kalecimiz varken yabancı hakkını bir kaleciye harcamanın hiç anlamı yok ayrıca Kaleciye verecekleri parayı elde tutup Forvete alınacak adamın kalitesi arttırılabilir ama nerde bizimkilerde o düşünce. :roll:

dediklerinden alınabilecek tek isim lobont çünkü ;
mondragon u almak yaladıgını tukurme kolur gs yapmaz + çok yaşlandı...
Robinson Tottenham kalecisi , ing premier liginde banko oynayan kalecinin ligi ve takımı bırakacagını sanmıyorum...
Aykut'a gelince bence de iyi kaleci ama bütün bir sezonu götürecek özellikte değil

ps : l_GoodLife_l , hacım sakın sana cevap olarak algılama sen isimler sunmussun bende onlara yorum yaptım :thumbsup:

Valla Yorumlarına lafım yok sadece benım dusuncemdı ve ayriyeten cevap veremeyecek kadar guzel acıklamıssın . bence haklısında :)

Yukarı Alt