1. Reklam


    1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Futbolda Haftanın Programı


  1. Intensify

    Intensify   olduser rank8

    Kayıt:
    4 Ağustos 2008
    Mesajlar:
    5.344
    Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    36
    Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 16. Hafta Maçlarıyla Devam Edilirken, Tff 2. Lig Gruplarıyla, Tff 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. Gruplarda 20. Hafta, Tff 3. Lig 5. Grup'ta İse 16. Hafta Karşılaşmaları Yapılacak.



    Futbolda Turkcell Süper Lig ve Bank Asya 1. Lig'e 16. hafta maçlarıyla devam edilirken, TFF 2. Lig gruplarıyla, TFF 3. Lig 1, 2, 3 ve 4. gruplarda 20. hafta, TFF 3. Lig 5. Grup'ta ise 16. hafta karşılaşmaları yapılacak.
    Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:



    -Turkcell SÜPER LİG-

    Bugün:

    20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya Atatürk)

    Yarın:

    20.00 Fenerbahçe-Ankaragücü (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu-Seyircisiz)

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Gençlerbirliği-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayıs)

    13.30 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Atatürk Olimpiyat)

    13.30 Diyarbakırspor-Kasımpaşa (Diyarbakır Atatürk)

    13.30 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

    16.00 Denizlispor-Trabzonspor (Denizli Atatürk)

    20.00 Manisaspor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

    -Bank Asya 1. LİG-

    Yarın:

    13.30 Boluspor-Kardemir Karabükspor (Bolu Atatürk)

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Bucaspor-Çaykur Rizespor (Yeni Buca)

    13.30 Kocaelispor-Mersin İdmanyurdu (İsmetpaşa-Seyircisiz))

    13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Kayseri Erciyesspor (GASKİ Spor Tesisleri)

    13.30 Altay-Dardanelspor (İzmir Alsancak)

    13.30 Samsunspor-Kartalspor (Samsun 19 Mayıs)

    13.30 Giresunspor-Konyaspor (Giresun Atatürk)

    13.30 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü)

    14 Aralık Pazartesi:

    20.00 Adanaspor-Orduspor (Adana 5 Ocak)

    -TFF 2. LİG-

    1. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Bozüyükspor (Tavşanlı Ada İlçe)

    13.30 Yalovaspor-Beykoz 1908 (Yalova Atatürk)

    13.30 Gebzespor-Pendikspor (Gebze İlçe)

    13.30 Zeytinburnuspor-Sakaryaspor (Zeytinburnu)

    13.30 Güngören Belediyespor-Türk Telekomspor (Mimar Yahya Baş)

    2. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Alanyaspor-Denizli Belediyespor (Alanya Milli Egemenlik)

    13.30 Turgutluspor-Eyüpspor (Turgutlu 7 Eylül)

    13.30 Fethiyespor-Sarıyer (Fethiye İlçe)

    13.30 Tepecikspor-Akhisar Belediye Gençlik ve Spor (Tepecik Belediye)

    13.30 İstanbulspor-Konya Şekerspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    3. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Ofspor-Tokatspor (Of İlçe)

    13.30 Akçaabat Sebatspor-Etimesgut Şekerspor (Akçaabat Fatih)

    13.30 Erzurumspor-Çankırı Belediyespor (Erzurum Cemal Gürsel)

    13.30 Karsspor-Çorumspor (Kars Şehir)

    13.30 BUGSAŞ Spor-Trabzon Karadenizspor (Ankara OSTİM)

    13.30 Kırşehirsporspor-Pursaklarspor (Kırşehir Ahi)

    4. Grup

    -------

    Yarın:

    13.30 Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor-Kahramanmaraşspor (Seyrantepe DİSKİ Spor Tesisleri)

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Adana Demirspor-Tarsus İdmanyurdu (Adana 5 Ocak)

    13.30 Şanlıurfaspor-İskenderun Demir Çelikspor (Şanlıurfa Arena)

    13.30 Adıyamanspor-Elazığspor (Adıyaman Atatürk)

    13.30 Belediye Vanspor-Mardinspor (Van Atatürk)

    -TFF 3. LİG-

    1. Grup

    -------

    Yarın:

    13.30 Küçükköyspor-Bandırmaspor (Alibeyköy)

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Bursa Nilüferspor-Çerkezköy Belediyespor (Demirtaş Belediye Sentetik Çim Saha)

    13.30 Balıkesirspor-Gaziosmanpaşaspor (Balıkesir Atatürk)

    13.30 İnegölspor-Bayrampaşaspor (İnegöl İlçe)

    13.30 Alibeyköyspor-Lüleburgazspor (Alibeyköy)

    2. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Keçiören-Torbalıspor (Yenimahalle Hasan Doğan)

    13.30 Altınordu-Nazilli Belediyespor (Buca İlçe)

    13.30 Muğlaspor-Afyonkarahisarspor (Muğla Atatürk)

    13.30 Tekirova Belediyespor-İzmirspor (Dr. Fehmi Öncel)

    3. Grup

    -------

    Yarın:

    13.30 Ankara Demirspor-Düzcespor (Cebeci İnönü)

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Kartal Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Kartal Bulvar)

    13.30 Orhangazispor-Beylerbeyi (Orhangazi İlçe)

    13.30 Kırıkkalespor-İstanbul Maltepespor (Kırıkkale Başpınar)

    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Gölcükspor (Vefa)

    4. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Yalıspor-Bafra Belediyespor (Yavuz Selim)

    13.30 Arsinspor-Ünyespor (Arsin İlçe)

    13.30 Kastamonuspor-Bulancakspor (Kastamonu Gazi)

    13.30 Pazarspor-Yimpaş Yozgatspor (Pazar İlçe)

    13.30 Gümüşhanespor-Araklıspor (Gümüşhane Yenişehir)

    5. Grup

    -------

    13 Aralık Pazar:

    13.30 Siirtspor-Belediye Bingölspor (Siirt Atatürk)

    13.30 72Batmanspor-Kırıkhanspor (Batman 16 Mayıs)

    13.30 Hatayspor-Diyarbakır Kayapınar Belediyespor (Hatay Atatürk)

    13.30 Malatya Belediyespor-Batman Petrolspor (Malatya İnönü)