1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Forumdaki saygı seviyesi

1. Macro

Macro Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Barmen, Grafik Tasarımcı, Web Tasarımcı, Yazar, Şa
    Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
    merhaba beyler ben exl. da ilk açıldığından beri ziyaret etmekteyim. eski accountlarımda şifre yada kullanıcı adı vs unuttuğumdan dolayı bu accountumu kullanıyorum. Şunu söylemek isterim ki forumun ilk açıldığındaki saygı seviyesi yok şu anda. İlk başlarda en küçük bişeyde moderatörler el atar bu duruma izin vermezdi şuanda ise millet forumda ahkam kesmeye dayılanmaya başladı hakaretler küfürler bazı bölümlerde havada uçuşuyor.

Örnek olaraksa şunları gösterebilirim

viewtopic.php?f=101&t=16010&start=12

viewtopic.php?f=101&t=40701&st=0&sk=t&sd=a&start=12

kilitlenn bir çok konuda var bunun gibi.

Bu durum fikrimce extraloob.com un seviyeli silkroad forumu imajını zedelemekte. Forum da hakaret etmek vs yasak olduğundan çok sinirlenmediğim sürece insanlara noob bile demiyorum :lolmuch: eğer ben görmeyeli forum kurallarında bi değişiklik olduysa bana söyleyin lütfen. şuanda önüne gelen büyük harf kullanıyo mesajını editleme zahmetine bile girmiyo adam. buna bi el atın ve ne gerekliyse yapın bir an evvel

saygılar

macrocheck

2. bannedddd

bannedddd Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Macrocheck bir kere verdiğin 2. linkte sen hatalısın zannımca. Adam orada bir build ortaya atmış ve senin buna saygı duyman lazım. Yok olmaz, bu ne biçim bir yapılandırma tarzında şeyler söylersen karşıdaki insan gerilir.

Bizim büyük harften kastımız mesajı/konu başlığını olduğu gibi büyük harf yazmanızın yasak olduğudur. Bazen vurgulamak istediğim bir şeyler oluyor bu yüzden 2-3 kelime büyük yazıyorum. Bunda bir şey olmadığı kanısındayım.

Evet, eskiden küçüktük ve şimdi gelişmekteyiz. Önceden forumumuzda pek kimse yoktu ilk açıldığı için dolayısıyla tartışmalarda bir hayli azdı. Ama şimdi büyüdük ve her forumda olduğu gibi kişilerin zıt fikirleriyle ortaya cıkan tartışmalar olacaktır. Bu tür durumlarda olayı fazla uzatmamanız, cevap vermeden başlıktan ayrılmanız gerekir. Bunun ancak önüne böyle geçebilirsiniz.

3. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    Oncelikle cok tatli cok duzenli ve mantikli yazmissin belirteyim bunu,
    Site buyudukce yonetim kadrosuda buyuyor, verdigin linklere bakamadim lakin her ne olursa olsun bu bizim yani admin - playboy - glob mod - mod - dmod larin gorevlerini savsaklamasi, uyelerimizinde bu durumlardan faydalanmasindan kaynaklaniyor.Buna cozumu biz kendi aramizda bulacagiz.Bu forumda kurallar asla degismez, sevgi saygi hosgoru en on plandadir.Bknz. yonetim kadrosunda olan kisiler dahi saygisizlik yaptiklari taktirde siteden uzaklastirilmislardir.

4. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    küfüre sonuna kadar karşıyız birisinden yana şikayetiniz varsa uyarı butonuna basın gereğini yapalım extraokk

5. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Bu konuyla bizzat cok ilgiliyim ve sitede izin veremeyecegim yegane seylerden birisi... Eger kufur veya hakaret gecen bir topic varsa her kim olursa olsun BANA Exclamation PM ile bildirmelerini onemle rica ediyorum... Konuyu inceledikten sonra saygisilik yapanlarin cezasinin muebbet mi yoksa affedilir mi olduguna karari veririm...

Taniyan tanir,forumumuzdan elimizden geldigince,rast geldigimce kufurbaz saygisiz insanlari uzak tutmaya calisiriz... Cunku kalite ve un bu sekilde kazanilir...

6. pfffffff

pfffffff Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Silkroad online meslek lisesi anasınıfı terk.
    saygisizlik

bknz. http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q ... ilik&meta=

:mrgreen: :lolmuch:

katiliyorum ayrica

7. _CaPtaiN_

_CaPtaiN_ Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sana katılıyorum, her ne kadar ben haziranın 24 ünde üye olsamda o zamanda senin dediğin gibiydi...Ama extraloob a da katılıyorum, şikayet edersen yönetim gereğine yapıcaktır...

Ahh bi yönetimden birisi olamadım ya içim içimi yiyo... Embarassed Embarassed :mrgreen:

8. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    Şahsen ben direk uyarı butonu ile bildiriyom ama çok geç cvp geliyo

9. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    uyarı zati size cevaplanmaz uyardığınız kişi cezalandırılır extraokk

10. The_DifferenT

The_DifferenT Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fucker LoL
    yok bana cvp gelmiyeceğini biliyom kişiye ceza geç geliyo anlamında dedim ama sonucta cezasını alsında zmn o kdr onemli degil

11. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63

Bazen Bakıyoruz ki Millet Yatışmış Gereği Yok Diyoruz . Şahsen Ben Her Gün 3-4 Kere Bakıyorum Şikayetlere En Fazla 1 Gün Gecikebilir . Bazen Benim Elimden Gelen Bir Şey Olmuyor Oturuyorum Öyle Rolling Eyes Bakılmadığını Zannetmiyorum

Lakin Bildiren Kitle Yok Hiç Kimsenin Düzenli Olarak Bildirmediğini Söyleyebilirim Konunun Altına Modlar Nerede Yazmak Daha Mantıklı Geliyor Heralde Sanki Modlar Nerede Diyince Bir Mod O Konuyu Görecek...

12. alpay29

alpay29 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    bırakın saygı sevgiyi koca bir milleti karalayan konular açılıyor tık yok...yok Türkler şöyle yaptı yok böyle yaptı...kişisel konularda kuyruğuna basılmış gibi bağırıyoruz ama topluca karalamalarda sesimiz çıkmıyor....yeri geldiğndede ahkam keseri.. klavye arkasından esip köpürmek kolay....Türkçe katliamı yaparız ses yok.. Evil or Very Mad

13. stalebug

stalebug Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    +1925