Windy

Limanerg demiş ki:
tabiikide soyadını paylaşmayacağız sadece ismini ve soyisminin baş harfini vercez 8)
he tabi canim bizim milletimiz zaten aptal? hamzanin arkadas listesinden o isim ve soy isminin bas harfinden bulamayacak? hata etmis olursunuz vererek :thumbsup:

NiGHTMaRe

Aileden
WindTalker demiş ki:
Limanerg demiş ki:
tabiikide soyadını paylaşmayacağız sadece ismini ve soyisminin baş harfini vercez 8)
he tabi canim bizim milletimiz zaten aptal? hamzanin arkadas listesinden o isim ve soy isminin bas harfinden bulamayacak? hata etmis olursunuz vererek :thumbsup:
bulamazlar hacım herşeyi düşündük :beer: :thumbsup: 8)

Limanerg demiş ki:
WindTalker demiş ki:
Limanerg demiş ki:
bulamazlar hacım herşeyi düşündük :beer: :thumbsup: 8)
Dünyada kızmı kalmadı insan pski. olmadığı sürece böyle şeyler yapmaz

NiGHTMaRe

Aileden
oyunda yabancılara hiç bir suçu olmadığına rağmen serveri küfüre boğan varsa bunu hayli hayli yapar.Hiçte şaşmam...

Mirage demiş ki:
Vay be hamza abiye bak ahahah götürmüş işi :lol:
Sadece arkadaşız 8)

Ben hep diyorum sadece arkadaşız ama öyle algılamıyorlar bir takım dışarı sızmaması gereken fotolar sızmış . Kaldı ki bu fotolar da eş dost ile çekildiğim fotolar . Hemen bir yaygara koparılmış ne yazık ki...

NiGHTMaRe

Aileden
hmzsnmz demiş ki:
Mirage demiş ki:
Vay be hamza abiye bak ahahah götürmüş işi :lol:
Sadece arkadaşız 8)

Ben hep diyorum sadece arkadaşız ama öyle algılamıyorlar bir takım dışarı sızmaması gereken fotolar sızmış . Kaldı ki bu fotolar da eş dost ile çekildiğim fotolar . Hemen bir yaygara koparılmış ne yazık ki...
: :nod: :mrgreen:

fotoyu zaten publicde paylaşmış. ben bu haber uydurulmadan bir izin alınsaydı diyorum

:)

hamza fotoyu paylaşmadan önce sadece ilkokul arkadaşım, bir ilişkimiz yok demişti.

Yukarı Alt