Başlıktada gördüğünüz gibi Vip serverindaki 90 Lv FF characterimi İSROdan "Babel" hariç her serverdan takas olabilicek şekilde wizard veya glavie arıyorum.

Resimlere Gelirsek Skill SSlerini ve dıştan görünümü çektim characterin.Buyrun.

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

[Char. İtemleriyle ve içinde bulundurduğu 100m e yakın parayla ve +5 Bowuyla verilicektir.]

Bu arada kesinlikle bana chara bir giriyim,br bakıyım tarzı şeylerle gelmeyin.Ciddi olanlar tekliflerini verip msn adreslerini belirtebilirler :wink1:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
65 Lv Wizz war istersen Venüsde Yada 68 Lv Nuker Gaia Yada Yada 65 Lv ßow 72 silk war Hercülesde

Wax Whine demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
viewtopic.php?f=357&t=130646&p=1480630&hilit=#p1480630
? Bildiğim kadarı ile KB24, Fisherman ve birlikte kastığımız SiRaLeXaNDeR charının içinde bulunduğu 3 accı vardı. 3ü de hacklendi ?
Cevap bekliyorum ?
KB24 burak yani ortağımın chari hacklendi.Çünkü onun bilgisayarında keylogger vardı büyük ihtimalle ama ortağım yani KB24 benim pswlede kendi pcsinden girdiği içinde benim character sadece soyuldu , Hacklenmedi ! :roll: Ben characterimi toparladım ve takaslığa sundum :wink1:

Bu arada Hala Tekliflerinizi bekliyorum :thumbsup:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SatanicTurtle demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
viewtopic.php?f=357&t=130646&p=1480630&hilit=#p1480630
? Bildiğim kadarı ile KB24, Fisherman ve birlikte kastığımız SiRaLeXaNDeR charının içinde bulunduğu 3 accı vardı. 3ü de hacklendi ?
Cevap bekliyorum ?
KB24 burak yani ortağımın chari hacklendi.Çünkü onun bilgisayarında keylogger vardı büyük ihtimalle ama ortağım yani KB24 benim pswlede kendi pcsinden girdiği içinde benim character sadece soyuldu , Hacklenmedi ! :roll: Ben characterimi toparladım ve takaslığa sundum :wink1:

Bu arada Hala Tekliflerinizi bekliyorum :thumbsup:
Tamam o zaman hayırlı satışlar-takaslar :beer:

Mopneet

70 lvl wizz verebilirim phoneix serverinda presi taze bitti :(

Yukarı Alt