Tibette 88Lv light/fire/heuksal full int charım var manevi değeri çok büyük.. Sizce hemen fire'ı cold'a çevirmeli miyim yoksa fire/light olarak da devam edip başarı sağlayabilir miyim?

Sleach demiş ki:
Tibette 88Lv light/fire/heuksal full int charım var manevi değeri çok büyük.. Sizce hemen fire'ı cold'a çevirmeli miyim yoksa fire/light olarak da devam edip başarı sağlayabilir miyim?
Coldu kesinlike açman lazım şimdiye kadar açmadığın yanlışlık ama fire mı kaparsın light mı oda senin seçimin. Ben olsam light kapar fire cold heuksal nuker yapardım.

Light'ın da mag attack veren skilli var o yüzden çok kararsızım. Charı elle kastık bu levela kadar manevi değeri çok yüksek ayrıca o yüzden dokunmak istemiyorm bırakym kalsın diyorm ama bi yandan da cold açasım var :) Ya da light/fire devam edip unique takılırım..

Sleach demiş ki:
Light'ın da mag attack veren skilli var o yüzden çok kararsızım. Charı elle kastık bu levela kadar manevi değeri çok yüksek ayrıca o yüzden dokunmak istemiyorm bırakym kalsın diyorm ama bi yandan da cold açasım var :) Ya da light/fire devam edip unique takılırım..
Tabi seçim senin ama unutmaki fire skillerinde yüksek damega var pvp yaparım dersen cold şart bunu unutma ozman cold+light+heuksal yap

Cold Acmıyan Bı Nuker Ilk defa Görüyorum 8O Bnm Charım Fire - Cold- Bicheon Bn charımı sevıorum Mag deff. da var Phy deff. da var bnm Tavsiyem Fire cold dur ama senın Secımın farklı olabılır :muck:

Fireın mag attackı yok belki ama phy atak arttırıcı buffı var heuksal skillerinde vuruş gücüne güç katar + Fireın imbue ve nukelerinin mag gücü

daha yüksek :)

En yakın sürede değiştircem buildi. Uzun süre ayrı kaldım chardan bu şekilde kaldı işte sonra hiç uğraşmadım artık değiştirmenin zamanı gelmiş :wink1:

Yukarı Alt