Kai

olduser
agamemnon demiş ki:
fire shield serisi neden açık
Fire shield serisi,zehirlere karşı etkili bir skiLLdir,mesela isyutaru donduruyor,fire shield'i açınca zehir bizi etkilemiyor,veya etkisi çabuk geçiyor.

böyle bir yapılandırma taxiyaparken iyi olurmu acaba ve kendini kasarken pvp demiyorum dikka~t

TrowZeeN

Öğretiyorum
80 lvl de bizzat yaptıgım builddir. en az blader kadar saglam bi yapılandırma.. ancak 90 ve 100 gaplarında bi hayli ezikleştigini duydum

Şuanda bu build i kasıyorum, şimdilik güzel gibi gözüküyor, eksiksiz buff var bence kullanışlı değişik oyun zevkini alınabilecek bi yapılandırma.

Kardeş ben 45 lv im sp yetmior kold 28 lv light 43 fire 45 ne yapacam nasıl lv uplatacam skillerde

Çok şahane 1 build fakat bana gore cold 30 lvl nukesi istege baglı kalabılırdı cold 50 lvl nukesi acık kalmalı cunku 50 skılli 86da max oluyor 90da 2. Serisi acılıyo

101 lvle kadar bu yapılandırmayla geldim. kasarken son derece hızlı ancak pwpde hic bir ise yaramıyor. fireyi kapatıp pacheon actım. kasarken gene hızlı, pwpde de az da olsa bi varlık gosteriyor:D( el yakmayı cold yaparsanız bayagı avantaj saglıyor.)

şu an kastığım build (: eski bir build tipi ama kasması zevkli. sword ve shield olması avantaj kazandırıyor. pvpdede olmasada mob keserken vs.. çok zevkli :D

Yukarı Alt