kardeş güzel yapmışsın eline salık ama elektirik-fire-force olmaz mı bi yardım edersen çok makbule geçer
:D 8O 8O :confused1: :beer: :?

cok guzel olmus...bisi sormak istiyorum yardimic olursaniz sevinirim...bende fire-bicheon-lighting bladeyim 95 lvl ama kararsiz kaldim lightingi kapatmak konusunda lightingin getirileri cokmu fazla yoksa olmassa cokta zararimi olurmu...tesekkurler

Baphomet iii güzel olmuş ama sen o bicheon da phy ve blok PUFF u kapalı demişsin ya yanlışlıkla yaptın bilerek yaptıysan silkroaddan bişy anlamıyosun k.bkma :S

Sen blader ya oynamadın yada kafandan sıkıyosun castle shield series kapalı fire shield kapalı bu nasıl yapılandırma str adamın castle shield e ihtiyacı yok dıyosan hiç two hand warrıorla kapısmamısın demekki....

bu nedır boyle ^^ castle shıeld serılerı kapalı warıorun bır tek turn rısıng skılı bladeyı alabılır.Sacmalamıs resmen .

nartkan12 demiş ki:
Baphomet iii güzel olmuş ama sen o bicheon da phy ve blok PUFF u kapalı demişsin ya yanlışlıkla yaptın bilerek yaptıysan silkroaddan bişy anlamıyosun k.bkma :S
:)) koptum yoruma arkadaş haklı bladenin açılmasındaki en önemli buff o yanlışlıktır kesin

darbe demiş ki:
cok guzel olmus...bisi sormak istiyorum yardimic olursaniz sevinirim...bende fire-bicheon-lighting bladeyim 95 lvl ama kararsiz kaldim lightingi kapatmak konusunda lightingin getirileri cokmu fazla yoksa olmassa cokta zararimi olurmu...tesekkurler
kardeşim 95 lvl kasmışsın sen anlamadıysan lightning in getirisini yeni başlayan ne anlasın...

loqqin demiş ki:
darbe demiş ki:
kardeşim 95 lvl kasmışsın sen anlamadıysan lightning in getirisini yeni başlayan ne anlasın...
:D aynen bende str blader farmlıyorm iceyimi 20 de bıraksam lightimi karasızım hangisi daha iyi adam keser ve ölmez yardım edin

Yukarı Alt