Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Akk olunca fiberin ne esprisi kalıyor ki :) Zaten 100 gb 4-5 günde oluyor :)

zaten indire işlemlerimi ayın bitmesine 2,3 gün kala yapıym ve ayda 400 500 gb kota yapan biride değilim :) günde 1 film indirsem yetiyo eskisi gibi akşam izliceğim fimi indirmeye sabahtan koymaktansa eve geldiğimde direk başlatıyom orj dvd filmi 13 dk da falan indiriyo ..

Takımı
Besiktas
pessxxx demiş ki:
Guzelmis :) Benim lanet ilceme de gelecekmis fiber. Aylik ne kadzr oduyorsun ve akk kac gb
Bizim koskaca ilde heryere bağlandı dört bloklu siteye bağlanmadı yönetici istememiş sebebide site içinde dağınıklık olurmuş diye. linç girişimine hazırlanıyoruz biz daral:

Duygusuzz demiş ki:
pessxxx demiş ki:
Guzelmis :) Benim lanet ilceme de gelecekmis fiber. Aylik ne kadzr oduyorsun ve akk kac gb
Bizim koskaca ilde heryere bağlandı dört bloklu siteye bağlanmadı yönetici istememiş sebebide site içinde dağınıklık olurmuş diye. linç girişimine hazırlanıyoruz biz daral:
Öyle sey mi olur :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Lemonade demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
pessxxx demiş ki:
Öyle sey mi olur :mrgreen:
Oluyormuş hacım valla bizim apartmanda 2-3 kişi vardı bağlatacak hemen yöneticiye dedik ettik ses seda çıkmıyor hala heriften sorunlumudur nedir uydunetin 1mb/s interneti ile bıraktı bizi düşüncesis adam insan acır biraz ya olmadi: :mrgreen:

Öyle yöneticiyi elime verecekler ah ah.. Cehalete olan tüm öfkemi ona kusarım..

Takımı
Besiktas
UnDeFeateD demiş ki:
Öyle yöneticiyi elime verecekler ah ah.. Cehalete olan tüm öfkemi ona kusarım..
Mersin'e gelince haber ver beraber kusalım burda tek başıma kaldım destekçi olsa gircem bende :D

youtube'da bitiririm o kotayı ben o.O yinede hayırlı olsun ama kotayı değiştiriceksin gibime geliyor her ne kadar 400-500gb kota yapan biri değilim desende o hız adamı deli eder :mrgreen: ya geçicen sınırsız a yada geçicen TTnet'e snfaysnvaesf :mrgreen: umarım geçmessin

TanerUNER demiş ki:
youtube'da bitiririm o kotayı ben o.O yinede hayırlı olsun ama kotayı değiştiriceksin gibime geliyor her ne kadar 400-500gb kota yapan biri değilim desende o hız adamı deli eder :mrgreen: ya geçicen sınırsız a yada geçicen TTnet'e snfaysnvaesf :mrgreen: umarım geçmessin
teşekkürler :) bak şimdi 250 gb ye çıkarsammı diye düşündüm :D

Yukarı Alt