Fenerbahçe yarı final eşiğinde
Ziraat Türkiye Kupası'nda ilk maçta rakibini 3-0 yenen Fenerbahçe yarı finale çıkmak için Bursaspor deplasmanına konuk olacak.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş maçında Fenerbahçe Bursaspor'a konuk olacak. Çeyrek final ilk maçında İstanbul'da rakibini 3-0 yenerek tur için önemli bir avantaj yakalayan sarı-lacivertliler, Bursa'daki rövanş maçında da eksiklerine rağmen turu getirecek skoru alıp, yarı finale çıkmayı hedefliyor.
Sarı-lacivertlilerde kırmızı kart cezalısı olan Mehmet Topuz, bugünkü maçta forma giyemeyecek. Teknik direktör Christoph Daum'un antrenmanda denediği, Volkan Babacan, Bekir, Önder, Bilica, Andre Santos, Ali, Deniz, Selçuk, Vederson, Gökhan Ünal, Güiza 11'ini bugünkü Bursaspor maçında sahaya sürmesi bekleniyor.
Bursa Atatürk Stadı'nda bugün saat 20.30'da başlayacak Bursaspor-Fenerbahçe maçını hakem Cüneyt Çakır yönetecek. Sarı-lacivertlilerde sakatlıkları bulunan Lugano, Özer, Cristian ve kart cezalısı Mehmet Topuz ile Ali ve Deivid, Bursa maçının 19 kişilik kadrosunda yer almadı.
Teknik direktör Christoph Daum, 19 kişilik kadroya genç oyuncular Okan, Gökay ve Furkan'ı da aldı. Fenerbahçe kafilesinde yer alan 19 oyuncu şunlar: Volkan Demirel, Volkan Babacan, Mert, Bilica, Andre Santos, Önder, Bekir, Vederson, Gökhan Gönül, Okan Alkan, Emre, Selçuk, Deniz, Alex, Gökay Iravul, Güiza, Semih, Gökhan Ünal, Furkan Aydın​

Maçında ilk 10 dakikasında Bursa'nın atacağı bir gol maçı biz izleyenler için süper hale getirir :lol: Bursa evinde kaybetmez bence ama tur için yeterli skoru elde edemez.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Trabzon alır bizden kupayı bu sene :P

yavaş alsın, ne alıyor o tospalar veya bu güne kadar aranızda onların birşey aldığını gören varmı 6S elendi ya bu sene banko kupa bizde kupayı alalım sarı laciverte boyayacağım siteyiiiiiiiiiiii yeahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh :muck: :mrgreen: :beer: :buddha: :starving: :sfff: :headbang: :dance: :nod:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hmzsnmz demiş ki:
Son 26 yılda Trabzon sizden daha fazla Türkiye Kupası aldı Kamil Abiiii :twisted:

işte futbol anlayışı ve mantelitesi farklı 2 kamil abi modeli puahahahaa bebem ben görmediğim şeye inanmam TS diye bir takım gözümün önünde hiç kupa kaldırmadı bu bağlamda tarihin tozlu sayfalarıyla pek işim yok :sfff:

extraloob demiş ki:
hmzsnmz demiş ki:
Son 26 yılda Trabzon sizden daha fazla Türkiye Kupası aldı Kamil Abiiii :twisted:

işte futbol anlayışı ve mantelitesi farklı 2 kamil abi modeli puahahahaa bebem ben görmediğim şeye inanmam TS diye bir takım gözümün önünde hiç kupa kaldırmadı bu bağlamda tarihin tozlu sayfalarıyla pek işim yok :sfff:
TS kupa aldığında Olimpiyat Stadı yeni yapılmıştı abi yapma allasen o kadar da eski değil yani :P

Ps. Milenyumdan beri en az iki kere aldılar diye hatırlıyorum :lol:

extraloob demiş ki:
ben hiç hatırlamak istemiyorum ahahahahaa :P
:lol:

Google amcaya sordum da Kamil abi sizden sonra TS Türkiye Kupasını 5 kere kazanmış :lol:

1982-83 yılı sizin son kazandığınız kupa ondan sonra ;

2003-04 Trabzonspor
2002-03 Trabzonspor
1994-95 Trabzonspor
1991-92 Trabzonspor
1983-84 Trabzonspor

Ps. :lol: :twisted:

Yukarı Alt