DEV DERBİYİ KİM KAZANIR ?

• FENERBAHÇE KAZANIR

Votes: 164 43,4%
  • GALATASARAY KAZANIR

Votes: 200 52,9%
  • BERABERE BİTER

Votes: 15 4,0%

• Total voters
    378
BurakK* demiş ki:
El Verano demiş ki:

FENERBAHÇE KAZANIR 43% [ 152 ]
GALATASARAY KAZANIR 51% [ 180 ]
BERABERE BİTER 4% [ 15 ]

P.S ; Aman Tanrım! Prada,loop,free..Bu ne biçim bir anket. :p

Artık kabul edin, sitede GS taraftarı çokluğu ile üstünüz. =)
Sonsuza Dek Haklı olabilirsin Ama Sadece Bu Site İçerisinde Geçer Bu Anket
9 Yıldır Tüm Türkiye Biliyor Kimin daha Üstün olduğunu...
:kalp: :muck:
Fenerlilerde ki laflar hep aynı.
Şimdi bu sene Kadıköy'de yensek diyeceksiniz ehh 9 yıl yenemediniz bu yılda yenin bari.
Bir Fenerli de çirkefliği kabul etmiyor ya onu uyuz oluyorum. xD
Aşgğidfçjighçklğhüjküjhğkhüjğkhjk!!! :mrgreen:

BurakK* demiş ki:
El Verano demiş ki:

BERABERE BİTER 4% [ 15 ]

madem 9 yıldaki üstünlüğe bakıyorsunuz türkiye kupası lig kupası ve avrupa liginide katın işin içine, üstünlük sadece aramızda oynanan maçlarla belirlenmez.. aramızda oynanan maçlar sadece belirleyici bir faktordür :sfff:

El Verano demiş ki:
BurakK* demiş ki:
El Verano demiş ki:

BERABERE BİTER 4% [ 15 ]

Fenerlilerde ki laflar hep aynı.
Şimdi bu sene Kadıköy'de yensek diyeceksiniz ehh 9 yıl yenemediniz bu yılda yenin bari.
Bir Fenerli de çirkefliği kabul etmiyor ya onu uyuz oluyorum. xD
Aşgğidfçjighçklğhüjküjhğkhüjğkhjk!!! :mrgreen:
+1905 gerçekten fenerbahçeyi ve tanıdığım fenerbahçe taraftarlarını bu yüzden sevmiyorum, herşeyi en iyi onlar biliyo, herşeyin iyisini onlar yapıyo biz bilmiyoruz hiçbişey :mrgreen:

lugano emre paragözoğlu kazım volkan daha sayayım mı ? :mrgreen: kabul edin sizin taraftarınız çok havalarda ama yenilirsenizde çıkmayın karşıma o kadar diyorum :dance: :mrgreen:

Prada

@El Verano maçtan sonra deşifre edecem demedim mi ben fake oy sahiplerini :P Rahat ol bu bağlamda :lol:

@ AbSoLuT_ZeRo aramızdaki ustunluk elbetteki birbirmizle oynadığımız maçlara bakar.. Bana ne 6S nin gidip arsenali yenip kupa almasından? Mahallendeki çocuk seni dövüyor sende diyorsun ki olsun bende alt mahalledeki cocukları dövüyorum onuda dövmüş sayılırım aynı mantık :lol:

Prada demiş ki:
@El Verano maçtan sonra deşifre edecem demedim mi ben fake oy sahiplerini :P Rahat ol bu bağlamda :lol:

@ AbSoLuT_ZeRo aramızdaki ustunluk elbetteki birbirmizle oynadığımız maçlara bakar.. Bana ne 6S nin gidip arsenali yenip kupa almasından? Mahallendeki çocuk seni dövüyor sende diyorsun ki olsun bende alt mahalledeki cocukları dövüyorum onuda dövmüş sayılırım aynı mantık :lol:
valla ben takımımı sonuna kadar destekliyorum evet aramızda oynanan maçlar bakımından üstünsünüz ama bu bu maçtada bunun süreceğini göstermez sizde biliyosunuz kadıköyde sizi yeneceksek oda bu sene bu takımla olur, çünkü galatasaray kazanmayı alışkanlık haline getirdi bunu rahatlıkla söyleyebilirim

Prada demiş ki:

Rahatlık kişiden kişiye değişir.
Üstünlüğü kabul etmen yerine sen diyorsun ki fake oy sahiplerini defişre edeceğim. :p
Senden beklemezdim yani..lol

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çünkü galatasaray kazanmayı alışkanlık haline getirdi bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

yavaş kuzum eğer siz bu sezon alışkanlık haline getirdiyseniz biz 8de8 yaparak ne haline getirdik müptezel olduk herhalde puahahahaa de get noob seni konuşurken bari mantıklı konuşun 7de7 yapamadınız biz 8de8 yaptık ^^

Prada

Aynı sey fener içinde geçerli değil mi sence TS lig tablosu ve avrupa ligi puan tablosuna bir bak istersen? Iki kulvardada zirvede

Anlamadığım olay sanki fener tarihinin en kötü başlangıcını yapmış ligde 10.cuymuş gibi görüyosunuz :lol:

Siz UEFA yı aldığınız sene bile Sami Yende Fenere yenildiniz...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
extraloob demiş ki:
çünkü galatasaray kazanmayı alışkanlık haline getirdi bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

yavaş kuzum eğer siz bu sezon alışkanlık haline getirdiyseniz biz 8de8 yaparak ne haline getirdik müptezel olduk herhalde puahahahaa de get noob seni konuşurken bari mantıklı konuşun 7de7 yapamadınız biz 8de8 yaptık ^^
sözümün sonuna kadar arkasındayım ben fenerbahçe kazanmayı alışkanlık haline getirmedi demedim bizim getirmemiz sizin getirmediğiniz anlamınada gelmiyo niye böyle bi savunma yapma gereği duyduğunu anlayamadım :coffee: deivid orda burda diyomuş 3 atarız 5 atarız, çok havalardasınız hem siz hem takımınız ama dikkat edin bu sene ciddiyim ters tepecek o havanız :mrgreen:

Prada demiş ki:
Aynı sey fener içinde geçerli değil mi sence TS lig tablosu ve avrupa ligi puan tablosuna bir bak istersen? Iki kulvardada zirvede

Anlamadığım olay sanki fener tarihinin en kötü başlangıcını yapmış ligde 10.cuymuş gibi görüyosunuz :lol:

Nabcan Abi Alışmış kudurmuştan Beterdir :lol: :P :mrgreen:

Eminim burdaki fenerlilerin çoğu "ya yenilirsek, ya kaybedersek o zman formasına laf ettiğimiz GS ye laf atmak için nasıl bir bahane bulacaz" diye kara kara düşünüyordur.Bazılarıda Eğer yenilirsek 6 0 mevzusunu tekrar gündeme getirim bölece olaydan yırtarım" düşüncesi hakim :D

Prada demiş ki:

videoları süper hazırlamışlar 4-3lük maç süper. ne maçlarmış be. inş tarih tekerrür edecek böle gzl bi video daha koyacaklar bu seriye :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu cm'den de oldum olası nefret etmişimdir EA Sports Manager'liği üzerine tanımam :P

extraloob demiş ki:
bu cm'den de oldum olası nefret etmişimdir EA Sports Manager'liği üzerine tanımam :P
Fm'nin oyunları şu an Cm'den daha iyi zaten 03 04 ten sonra sanırsam ayrıldı bunlar ve cm sürekli irtifa kaybetti fm karşısında ama cm 03 04 bir efsanedir hala da oynarım . Yenisi çıksa dahi yama indirip 03 04e devam ediyorum :P

Ps : EA Sports'un Manager oyununu da hiç oynamadım :P

Yukarı Alt