Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Morwena demiş ki:
Hacım adamlar 8 kişi eksik kadroyla çıktılar farkındaysan ..
Figo,Crespo,Ibo,Zanetti,Cambiasso,Maxwell,Samuel...Bumuydu eksik kadro... Rolling Eyes

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne 6S derim ne Feldkamp derim Allah daha beter etsin ülke puanı da istemem prestijde istemem bunlardan umarım bir an önce elenirler de gazete sayfalarında saçma sapan haberlerini okumak durumunda kalmayız.

biraz sert oldu ama bu kadardan çok daha fazla nefret ediyorum bu takımdan :lolmuch: :mrgreen:

bu kadar nefret ediyorum ama uefa şampiyonu oldukları sen şampiyonlar ligi maçlarının kepsini Ali Sami Yen de kapalı tribunden izlemiştim bir dünya para vermişimdir helal de olsun ama ne takım ne zihniyet kendi çizgilerini o kupadan sonra kaybettiler yazık ettiler...

FOVERVER FENERBAHCE FORZA FENERBAHCE extrabeer

+1907 ülke puanın istemiyorum onlardan gelen puan allahtan gelsin :mrgreen: :mrgreen:
extraloob demiş ki:
ne 6S derim ne Feldkamp derim Allah daha beter etsin ülke puanı da istemem prestijde istemem bunlardan umarım bir an önce elenirler de gazete sayfalarında saçma sapan haberlerini okumak durumunda kalmayız.

biraz sert oldu ama bu kadardan çok daha fazla nefret ediyorum bu takımdan :lolmuch: :mrgreen:

bu kadar nefret ediyorum ama uefa şampiyonu oldukları sene şampiyonlar ligi maçlarının kepsini Ali Sami Yen de kapalı tribunden izlemiştim bir dünya para vermişimdir helal de olsun ama ne takım ne zihniyet kendi çizgilerini o kupadan sonra kaybettiler yazık ettiler...

extraloob demiş ki:

bu kadar nefret ediyorum ama uefa şampiyonu oldukları sen şampiyonlar ligi maçlarının kepsini Ali Sami Yen de kapalı tribunden izlemiştim bir dünya para vermişimdir helal de olsun ama ne takım ne zihniyet kendi çizgilerini o kupadan sonra kaybettiler yazık ettiler...

her fırsatta bizim sitemiz paylaştıkça buyur diyen biri için bu yazı biraz ters kaçtı koyu bi bjk olarak bende sevmem ne feneri ne galatasayarı nede başka bi takımı am iş avrupa olunca birazda bu maçlar farklı açıdan bakmalıyız çok ağır konuştun be extra antipati tolarsın hacım be bundan sonra koyu gs liler sana içerlicekler

renklibere demiş ki:
extraloob demiş ki:

her fırsatta bizim sitemiz paylaştıkça buyur diyen biri için bu yazı biraz ters kaçtı koyu bi bjk olarak bende sevmem ne feneri ne galatasayarı nede başka bi takımı am iş avrupa olunca birazda bu maçlar farklı açıdan bakmalıyız çok ağır konuştun be extra antipati tolarsın hacım be bundan sonra koyu gs liler sana içerlicekler
Ben basladım bile: :lolmuch: :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
şimdi şöyle bişey var gs yi puan alıcak die severdim ama artık puan alamadığına göre extraloob a katılıyorum...

ayrıca interin YEDEKLİ dediğin kadrosu sion a 10 çekerdi yinede yendik abi. Futbol 3 alternatifli bi oyun yenmek yenilmek beraberlik. ama gs için 2 alternatifli :lol: beraberlik yenilmek zuhahaha ( sahan dan alıntıdır ) :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
6S bana içerlemezsen kendileri bilir zati ama ben 6S liden değil futbolcularından ve yönetiminden nefret ediyorum fanatik taraftarlarından değil ki ben birçok 6S li taraftardan çok daha fazla Ali Sami Yene maça gitmişimdir izlemişimdir desteklemişimdir ama sümürücü Polat ve ondan öncekiler koskoca bir kulubu rezil ettiler.

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Onu Bunu Geçin İnteri Ezdik Bıraktık Adamlar Eziklik İçinde Oynadılar...Ya Gs..? :mrgreen:

yemin ediyom hayatımda böle bi maç görmedim ..
Sadece ilk yarıyı izledim
3-1 ..

Bir Takım 15dkda nasıl 3 gol yer ?

Yazık

Feldkamp rakibi küçümsedi ve hiç rakibi yoklamadan direk olarak olarak takımı atak oynattı.
Öyle olunca da adamlar kontradan golü buldular.
Ardından 2.golleri de kornerden geldi.
O esnada 2-1 yapmak için biz ugraşırken adamlar 3-0 yaptı.
Ama Sion 3 gol attı diye Galatasaray'a rakip olacak bir takım değil , .Zaten az kaldı 3-3 yapıyorduk , olmadı , fakat nasıl olsa Sami Yen'de eleyeceğiz.
Fenerbahçe - Inter'e gelince , Fenerbahçe OFTAŞ'la ,Rize'yle baş edemez iken Inter'le mi baş edecek :) Inter'i yendiler çünkü Inter'n birçok oyuncusu Valencia maçında ceza aldı , bir kısmı da sakattı , aynı zamanda mancini nedense Crespo'yu da oynatmadı 11de.O maç cezalı veya sakat olan futbolculara baksanıza , Viera , Killy , Materazzi , Cordoba , Toldo , Burdisso , Maicon , Chivu yoktu , Walter Samuel de sakat sakat oynadı.Artık Fener de yensin di mi Inter'in paflarını :) Inter tam kadro çıksaydı en az 3-0 alırdı Razz Inter'i Galatasaray da yenemez as kadrosunyla çıksa , taraflı değil de objektif olarak olaya baksanız da kabullenseniz :)
Fenerlilere ağır gelmesin bu laf ben takıma konuşuyorum :)

jesuswan demiş ki:
Morwena demiş ki:
Figo,Crespo,Ibo,Zanetti,Cambiasso,Maxwell,Samuel...Bumuydu eksik kadro... Rolling Eyes
Viera , Killy , Materazzi , Cordoba , Burdisso , Maicon , Chivu ve Toldo'suz takım mı tam kadro ? :mrgreen: Tamam yendiniz tebrikler de tarafsız yorum yapın bari :mrgreen:

Dark_Lord_ demiş ki:
Feldkamp rakibi küçümsedi ve hiç rakibi yoklamadan direk olarak olarak takımı atak oynattı.
Öyle olunca da adamlar kontradan golü buldular.
Ardından 2.golleri de kornerden geldi.
O esnada 2-1 yapmak için biz ugraşırken adamlar 3-0 yaptı.
Ama Sion 3 gol attı diye Galatasaray'a rakip olacak bir takım değil , .Zaten az kaldı 3-3 yapıyorduk , olmadı , fakat nasıl olsa Sami Yen'de eleyeceğiz.
Fenerbahçe - Inter'e gelince , Fenerbahçe OFTAŞ'la ,Rize'yle baş edemez iken Inter'le mi baş edecek :) Inter'i yendiler çünkü Inter'n birçok oyuncusu Valencia maçında ceza aldı , bir kısmı da sakattı , aynı zamanda mancini nedense Crespo'yu da oynatmadı 11de.O maç cezalı veya sakat olan futbolculara baksanıza , Viera , Killy , Materazzi , Cordoba , Toldo , Burdisso , Maicon , Chivu yoktu , Walter Samuel de sakat sakat oynadı.Artık Fener de yensin di mi Inter'in paflarını :) Inter tam kadro çıksaydı en az 3-0 alırdı Razz Inter'i Galatasaray da yenemez as kadrosunyla çıksa , taraflı değil de objektif olarak olaya baksanız da kabullenseniz :)
Fenerlilere ağır gelmesin bu laf ben takıma konuşuyorum :)

jesuswan demiş ki:
Morwena demiş ki:
Viera , Killy , Materazzi , Cordoba , Burdisso , Maicon , Chivu ve Toldo'suz takım mı tam kadro ? :mrgreen: Tamam yendiniz tebrikler de tarafsız yorum yapın bari :mrgreen:
saten bu saydıklarından adam akıllı viera materazzi ve toldo var benm gözumde ki Gözümüzü öyle bir hırs bütümüşkü karşımıza kımı dıkersen dık bu mac boyle bıtecektı ...

SARIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

SonSAHNE

Bilgiliyim
Laciveeeert

Kardeş daha önce yazdığım şeyleri oku. ilk başta zaten interin paf takımı sion dan 20 kat daha ii demekki sizde iş yok. Eğer sion u eze eze yenseydiniz o zaman size laf sölemezdim. objektif düşünceye bak kıskanç düşünce olmasın bu. :lol: resmen gödmük işşte. daha ne olsun. Paf takım dediğin takımdaki futbolcuların çoğu milli takımlarındada oynuo. zaten bu ülkede böle paf takım dion geçion ama her yer türkiye gibi değil. örneğin bi cristian ronaldo pafdayken milli takımda oynuyodu. bilmem anlatabildimmi...

jesuswan demiş ki:
FC Sion : 3 - 1 : GS

DK 7 : Dominguez
DK 12 : Vanczak
DK 32 :Vanczak
DK 38 : Lincoln
DK 67 : Linderoth
--------------------------------------------
Yazık...Allah kimsenin başına Feldkamp gibi bir hoca vermesin...Öküz herif...Ayhan oynatılmaz mı...O nasıl savunma anlayışı...GS UEFA ya veda eder...

10 dk 2 gol yiyen ilk ve tek takım diyorum
sanada diyorumki
PİS KAFİR ....
bence zararın neresinden dönsen kardır git adam gibi müslüman ol öteki tarafta yanmak istemiyosan yada sen noellerine devam et öteki taraftada görüceksindir noeli neyse bekliyorm...

SonSAHNE

Bilgiliyim
zararın neresinden dönersen dön dönek derler ( çalıntı kv den :lol: )

ayrıca adamın düşünceleri seni ilgilendirmez hakaret edemezsin öküz- kafir fln kafirse kafir zorla müslüman mı yapıcan. Unutma ki dinimizde Zorlama Yoktur...

Yukarı Alt