A

Anonymous

Guest
[flash=425,355]http://www.youtube.com/watch/v/D4hRuXHPQMI[/flash]

:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

BaTTeRST_

Bilgiliyim
A

Anonymous

Guest
BaTTeRST demiş ki:
+++++ demiş ki:
aykutt demiş ki:
bana bi resmi belge göster gs nin 7-0 yendigini veya macın videosunu koy . gsli olmazsam en adi........ Evil or Very Mad uydurma senaryolarla kendinizi tatmin edionuz :lolmuch:
sen geçmişini inkarmı ediyosun :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
kendindde biliyosun galatasarayın fenerbahçeyi 7-0 yendiğini
bak aynı yazıyı bi daha yazmak istemiorum. bana macın videosunu getir veya resmi bi belge getir . kabul etmezsem GS li oluyim ! bak en büyük küfrü ettim gördügün gibi :lolmuch:

+++++ demiş ki:
aykutt demiş ki:
bana bi resmi belge göster gs nin 7-0 yendigini veya macın videosunu koy . gsli olmazsam en adi........ Evil or Very Mad uydurma senaryolarla kendinizi tatmin edionuz :lolmuch:
Tarih sokaktan bir gs liye sor 7-0 fener yenıldımı 9 kişiyle hemde muhaha asıl sen kendını kandırma koçum sende biliyorsun 7 tane oturt tular :mrgreen:

GERÇEKLERDEN KAÇAMASSIN

A

Anonymous

Guest
aykutt demiş ki:
+++++ demiş ki:
aykutt demiş ki:
Tarih sokaktan bir gs liye sor 7-0 fener yenıldımı 9 kişiyle hemde muhaha asıl sen kendını kandırma koçum sende biliyorsun 7 tane oturt tular :mrgreen:

GERÇEKLERDEN KAÇAMASSIN
resmi kanıt göster bana . uydurma senaryo deil . hadi macın videosunu koy onada kabulum hadi madem böle bişe var diosun kanıtla bana. lafla olmuo :lolmuch:

bizim sizi 7-0 yendiğimiz maçta kamera falan varmıydı sanki video göster diyon demekki yenmişiz ki adadmlar sölüyoooo

CannibalMyth demiş ki:
bizim sizi 7-0 yendiğimiz maçta kamera falan varmıydı sanki video göster diyon demekki yenmişiz ki adadmlar sölüyoooo
Kardeş bırak onlar yenmedik bilsn biz geçirdik gecircegimiz zaman bunun kanıtı babam :mrgreen: fanatik fenerli ama 7-0 macı hatırlıyor ve yemınde ediyor extraokk

CannibalMyth demiş ki:
şimdi adamın biri fb Gs yi 3487239423 - 0 yendi dese dogrumu oalcak Çünkü Bunuda Adamlar soyluyo !!!

Kanıtlanamayan hiç bişi gerçek kabul edilemez

The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
şimdi adamın biri fb Gs yi 3487239423 - 0 yendi dese dogrumu oalcak Çünkü Bunuda Adamlar soyluyo !!!

Yapma ya ne dedi koduymuş be dünya bilio 7-0 yendıgımız Gs neymiş beeee :lol:

aykutt demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:

madem skoru biliyo dünya o golleri atanlarıda biliyo o zmn sorbakalım bilen çıkacakmı

boyle aciz yorumlar yapmıyalım tmm Takımınızı savunmayın demiyoz ama kendinizi gülünç duruma düşürmeyin

A

Anonymous

Guest
The_DifferenT demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:

The_DifferenT demiş ki:
madem skoru biliyo dünya o golleri atanlarıda biliyo o zmn sorbakalım bilen çıkacakmı

boyle aciz yorumlar yapmıyalım tmm Takımınızı savunmayın demiyoz ama kendinizi gülünç duruma düşürmeyin

different bayıldım sana müthiş yorum yapıosun kardeş :mrgreen: adamların bütün yazılarına öle bi cvp veriosunki , adam yazdıgına pişman oluor
+1907

Eyw.
SAdece doğruları yazıyom ve tek istediğim yorum yaparken gerçeklere dayanarak yorum yapmaları olur olmaz soylentilere gore yorum yapmazlarsa bu onlarında lehine

A

Anonymous

Guest
aykutt demiş ki:
CannibalMyth demiş ki:
Kardeş bırak onlar yenmedik bilsn biz geçirdik gecircegimiz zaman bunun kanıtı babam :mrgreen: fanatik fenerli ama 7-0 macı hatırlıyor ve yemınde ediyor extraokk
biraz destekli sallayalım. siz bu macın 1911 yıllarında oldugunu sölüyosunuz o zaman senin baban 120+ yaşlarında oluyor :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt