XFactoria 'ya bizim yerimize cevabını veren herkese teşekkür ederim :kalp: Ama böyle "saygısız" adamlarla münakaşa girmeye gerek yok.

xFactoria demiş ki:
Yorum yapmama gerek yok zaten bu yorumunla kişiliğini belli ediyorsun.

Kitty

Biri ahmet'e şikayet etsin şunu bi daha özet geç gibi bi yorum görünce direk banlayacağını söylemişti
benden nefret edebilirsiniz ama haksızlığa tahammülüm yok - Resim Silinmiş.
ahmet de yanlış bilmiyorsam windy oluyordu galiba :|
sorabilirsiniz niye sen etmiyorsun diye çünkü pm ve yanıt gönderden mesaj yazınca sayfa yenileniyor ve mesaj gidiyor sadece hızlı cevaptan yazabiliyorum :s
bu arada telefondan girdiğim için okuyamadım denedim ama resimler parça parça açılıyor göremiyorum tam.bilgisayara geçebilirsem okuyacağm
ama hit olması için illa +18 öğeler içermesi gerekmez
bkz:funda'nın hikayesi :D
hırs yaptım ben de çekicem :r :D
bol şans

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kitty

Mesaj da burada
Windy demiş ki:
Bir gün uzun yazı gördüklerinde "özet geç" yazısını yazan herkesi süresiz yollayacağım buralardan. Hiçbir kitabı alırken özetini istemeyin buda kulağınıza küpe olsun. Sonucunu bildiğiniz bir yazının iç gelişmeleri pek umrunuzda olmayacak buda kitaptan soğutacaktır sizi. Tekrarlıyorum,uzun yazı gördüklerinde "özet geç" yazan beyinsiz, 2 satırı okuyamayacak cahil insanlar o konudan uzak dursun. Konuya dönecek olursam vaktim olduğunda okuyacağım sadece bunları dile getirmek için kısa bir vaktim vardı. İyi forumlar.
*alkış yapan smiley*

Çok Sadistçe olmuş..
Arkdşlarn dediği gibi resimler daha bol olsa gzel olurdu...

Bence güzel olmuş ellerine sağlık :twisted: :twisted:

ps:(kötü yorum yapan arkadaşlara gelsin) seneryo yazmak zordur okadar çok bilen varsa yazsın ve sunsun insanların verdigi emeklere saygı duyun bence... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim arkadaşlar hepinize tek tek :kalp:

Barzo

Kitty demiş ki:
Mesaj da burada
Windy demiş ki:
Bir gün uzun yazı gördüklerinde "özet geç" yazısını yazan herkesi süresiz yollayacağım buralardan. Hiçbir kitabı alırken özetini istemeyin buda kulağınıza küpe olsun. Sonucunu bildiğiniz bir yazının iç gelişmeleri pek umrunuzda olmayacak buda kitaptan soğutacaktır sizi. Tekrarlıyorum,uzun yazı gördüklerinde "özet geç" yazan beyinsiz, 2 satırı okuyamayacak cahil insanlar o konudan uzak dursun. Konuya dönecek olursam vaktim olduğunda okuyacağım sadece bunları dile getirmek için kısa bir vaktim vardı. İyi forumlar.
*alkış yapan smiley*
suçlu hala ortada verilen söz şuna benzedi " işsiz olan herkese 600 lira maaş bağlanacak "

Dark Zone

Bilgiliyim
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim .
xFactoria kuzum özet geç gibi cümleler kurup birinin alıntı yapıp buna gülünmesini bekliyorsun anlıyorum ama bunu benle murat yazdıysa bunu kimse yapmaz bunun nedenide saygıdır .
Saygı duyulmak istiyorsan saygı duyacaksın diye boşuna dememişler .
İlgilenen herkese teşekkürlerimi ayriyetten sunarım .

Yukarı Alt