The47

Bilgiliyim

Aşağıdaki linkteki programı kuruyoruz..
http://www.layouts4fb.com/downloads/layoutsexpress.exe

Arkasından hiçbir sayfa yada uygulama begenmenize gerek yok. Tarayıcıdan açtıgınız anda şu şekil karşınıza gelecek;

Ve 3 balonlu simgeyi tıkladıgımızda şu şekilde seçtigimiz tema tarayıcımıza uygulanacak.

Ben şahsen çok sevdim işe yarayacagınızı düşünüyorum, iyi forumlar :beer:
- Resim Silinmiş.​

edit: düşündümde tema daha uygun bi isim :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

_Kriptex_

Tanınıyorum
Programı indirip kurdugum su 15dk. içerisine lanet olsun :!: Deneme amaçlı kurdum ve tavsiye etmiyorum gereksiz bir şey bilgisayarı acayip yavaşlattı ( Hoş Geldiniz yazısında 8dk. bekletmek ne demek summer2: ) Ayrıca mouse ve klavye sisteminide etkiledi nasıl yaptı bilmiyorum ama bilgisayar açıldıktan biraz sonra mousenin ışıgı yanıyor yeni bir donanım bulundu uyarısından sonra canı isterse çalışıyor ve hala kaldırmak için ugrasıyorum son care format summer2: summer3: summer7: summer4: eekd1 sadnessla1 olmadi: [horny21 eekd1

_Kriptex_

Tanınıyorum
Ayrıca ne program ekle kaldırda ne başlat menusunde ne program filesda hiç bir yerde gozukmuyor program kurulduktan sonra nasıl oldu bilmiyorum kurulur kurulmaz o setup kendiliginden kayboldu tekrar indirip tıkladıgımda tuhaf bir hata çıktı ve silinmiyor kufur etmemek için zor tutuyorum kendimi.

The47

Bilgiliyim
Sorun sisteminizde programda degil. Laptopada masaüstü bilgisayarımada kurdum. ikisindede hiçbi degişiklik yok çatır çatır çalışıyor.

32bit win7 ultimate, 64bit win7 home premium kullanıyorum.

Not: Bu foruma hiçbişeyi denemeden koymuyorum. Kimsenin bilgisayarına garezimde yok. Çalışmasa neden koyayım buraya ugraşıyım konu açıyım o kadar. Gördügünüz şey benim bilgisayarımda sorunsuz çalışıyor güvenmeyen indirmesin o zaman.

_Kriptex_

Tanınıyorum
arkadaş sana güvenip indiriyoruz "güvenmeyen indirmesin o zaman." diyorsun nasıl iş bu.

The47

Bilgiliyim
Kriptex35 demiş ki:
arkadaş sana güvenip indiriyoruz "güvenmeyen indirmesin o zaman." diyorsun nasıl iş bu.
Nefret söylemlerine ılımlı tepki veremedigim için özür dilerim.

İyi geceler.

Yukarı Alt