Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
yoo sana demedim.. arkadaşlar bu iş yatar matar diyorda :lolmuch: sana demedim üstüne alınma sakın...sen katılmışın bile yarışmaya ahahaha

Wicked

Game Designer
extraloob demiş ki:
yellpaze demiş ki:
-Resim Silinmiş.

Sanata Saygı !!!

Eğer extraloob' ta İzin Verir İse Bu Yarışma Benim Tarafımdan Ve Benden Ayrı 3 Juri Üyesi

Alınacak Ve Yarışmayı Başlatıcam .

fikirlerinizi bekliyorum eğer olursa kuralları ve konuyla ilgli butun bilgileri düzenliip eklicem ve katılmak isteyenlerde isimlerini yazıcaklar ...

yorum pls
çok tatlı ve güzel bir kapak ve yarışma konusu olmuş hemen topici global mesaj yaptım böyle topiclere ihtiyacımız var katılımcıları bekliyoruz yell özel bir isteğin olursa konu ile ilgili tüm yönetim kadrosu tek mesajına bakar imkanlar dahilinde herşeyi yaparlar ok Cool

teşekkür Ederim extraloob

Hemen .. Başlattım Bile =))

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wicked

Game Designer
CRaZY_NuKeR demiş ki:
Annemın yaptıgı resımlerı kabul edermısınız 1. olmasına gerek yok sadece gostermek amacım

Kusura Bakma Ama Amacım O Diğil Düşüncelerinizi Görmek İstiyorum

Ama Çok İstiosan Annenin çizdiği Resimleri Bende Görmek İsterim Bi Topic Açıp Koyabilirsin =)) Benim Yaptığım Gibi
=))

Wicked

Game Designer
SunShine demiş ki:
Bence ödül daha değişik şeyler olsun. :lolmuch:
Değişikliği Benim Tarafımdan Verilen Ödülde Yapamam

Ama İsim Rengi Konusunda ExL izin verirse. Olmazsa Başka Bi Secenek Yok Ve Maddi

Durumum iyi Diğil Ki Sizlere Güzel Bişeyler Suniim .

Ve Turkiye Çapınıda Buyuk Bi Yarışmada Diğil Sadece ExtraLoob Sitesinde Geçen Bir Yarışma

Onun Dışında

Ödül Dediim Gibi Gerçekleşicek

Yarışma Katılmak İsteyen Herkeze Açıktır =))

Sadece Benide Ekle Demen Yeterli Şimdilik

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yellpaze demiş ki:
CRaZY_NuKeR demiş ki:
Annemın yaptıgı resımlerı kabul edermısınız 1. olmasına gerek yok sadece gostermek amacım

Ama Çok İstiosan Annenin çizdiği Resimleri Bende Görmek İsterim Bi Topic Açıp Koyabilirsin =)) Benim Yaptığım Gibi
=))

bunlarda kabul edilir detective

SonSAHNE

Bilgiliyim
ei bende çizeyim birşeyler ama benden iyi şeyler beklemeyin :lol: biraz kasıcam ne çıkarsa Artık :lolmuch:

Wicked

Game Designer
extraloob demiş ki:
yellpaze demiş ki:
CRaZY_NuKeR demiş ki:

=))

bunlarda kabul edilir detective

ama abiiiiii =(( Razz

SonSAHNE

Bilgiliyim
Bence Kabul Edilsin Gayet Normal birşey. Ben kendi çizimlerimi göndereyim. arkadaşların çizimlerinide atarım. Sadece görmeniz için ama yarışmaya dahil etmesenizde olur...

Wicked

Game Designer
tamm koyabilirsiniz ama değerlendirmede geçersiz olr bu da şole soliim ben sadece kendi çizimleri olanlara daha çok önem veririm başkası çizince yarşmanın bi anlamı olur mu ki yani yarışma die açıldı konu isterseniz değiştriim ? farketmez benim için ...

pfffffff

Aileden
offffff hacim ellerine saglik gercekten bole bi konu actigin icin cok tesekkur ediyorum sana, duygularim kabardi birden gecmise dondum bakayim yetenek duruyormu halen dedim ama ihh durmuyor sanirim ama bunun ayibi olmaz sana 20 dk da simdi cizdigim bi resmi koyayim

hemen cikardim tozlanmis 2B 4B ve 6B Faber - Castell lerimi basladim cizmeye unutmusum yaw iyice Razz

-Resim Silinmiş.

cok dandik oldu plansiz projesiz oldu unutulmus bir bilgi ve beceri ile oldu ama olsun hatirlattigin icin sagol bos vakitlerde cizicem bende :lolmuch:

Wicked

Game Designer
ElazigLee demiş ki:
offffff hacim ellerine saglik gercekten bole bi konu actigin icin cok tesekkur ediyorum sana, duygularim kabardi birden gecmise dondum bakayim yetenek duruyormu halen dedim ama ihh durmuyor sanirim ama bunun ayibi olmaz sana 20 dk da simdi cizdigim bi resmi koyayim

hemen cikardim tozlanmis 2B 4B ve 6B Faber - Castell lerimi basladim cizmeye unutmusum yaw iyice Razz

-Resim Silinmiş.

cok dandik oldu plansiz projesiz oldu unutulmus bir bilgi ve beceri ile oldu ama olsun hatirlattigin icin sagol bos vakitlerde cizicem bende :lolmuch:

vayy abi sende de yetenek var kalemler falan biliosn heralde çizim =))

haddim diil ama ...

+ 9.999.999.999.999.999
=))

pfffffff

Aileden
bu en kotusu diyebilirim simarmis olmayayim ama bu konularda yetenegim vardir Razz

Wicked

Game Designer
resimle aram çok iyidir katıl derim yarısmaya spr olur =))

guven kendine ez geç ortalığı istediğin resmi çiziim Razz =))

bu arada varsa baska resmin gormek isterim =))

Wicked

Game Designer
92aykut demiş ki:
yellpaze demiş ki:
92aykut demiş ki:

Alıntı Değildir...

Adaşımsın =)) Ve Gerçekten İi Çiziosn Eğer Seninse Katılmanı İsterim =))

Resim Bana Ait Hiç Bi Siteden Alıntı Değildir KatılmaK İstiyorum Bikaç Tane Daha Var Kara Kalem İsterseniz Koyayım
popcorn popcorn

tabi memnun olurum çok sevinirm =))

Yukarı Alt