bende bi ugriyim dedim su extralooba.. nerdeyse 10 sene olmus be arkadas.. zaman ne cabuk geciyor :/
evlendik coluk cocuga karistik ama yinede exl geldi aklima hayret bisey :))
eskilerden kimler var alooo yoksa unutuldukmu :)
yeonyang... ahh ahh Caspian & NWO anıları hiç unutulur mu be.. (im Maynard)

Rusyaya gitmemden sonraki sosyal hayatimdaki degisiklikler sonucu bilgisayar basinda yok denecek kadar az vakit geciriyorum belkide ayda bir yada hic.. Bir zamanlar buranin cok sıkı mudavimlerindendim, simdi ise telefondan izliyorum arada, yorum yapabilme kabiliyetimi bile kaybettim :D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Rusyaya gitmemden sonraki sosyal hayatimdaki degisiklikler sonucu bilgisayar basinda yok denecek kadar az vakit geciriyorum belkide ayda bir yada hic.. Bir zamanlar buranin cok sıkı mudavimlerindendim, simdi ise telefondan izliyorum arada, yorum yapabilme kabiliyetimi bile kaybettim :D
Sana zamanın da dedim özgür git başka bölüm oku Ruslarla uğraşma diye :D

üyelik tarihime baktım 2008 mesaj sayıma baktım 22 sanırım ben hep uzaktan izledim aranıza alın beni :(

Ah bi zaman olsa o değişikleri görmeye gidilir Rusya'ya :)

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
Yok ya eskiden de bir sıkıntı yoktu, ruslar kültürlü insanlar :)
O kadar da kültürlü değiller ya ilk gittiğin zamanlar forumda muhabbetleri vardı zorlanıyorum filan diye ondan dedim :) Neyse bakalım hayırlısı neyse öyle olsun numaran aynıysa ara ara whatsapp dan yaz bana açtın arayı iyice :muck:

Özel mesaj atmak için ise mesaj atmak istediğin kişinin nickine tıkla açılan sayfada Özel Mesaj Gönder linkine tıkla.

upload_2016-11-8_21-2-15.png

Takımı
Besiktas
Kullanıcı adımı hatırlayamadım giriş yapmakta zorlandım, ey gidi gunler ey. :D

Valla hocam bende uzun zaman takip ettim mesaj falan çok atmazdım lisedeyken takip ederdim.Birden şimdi aklıma geldi gireyim dedim.2007 yılında açmışım ben bile şaşırdım geçen zamana bak

Yukarı Alt