Programı ve açıklamasını Paylaşımda bulunan arkadasım bana döner misin veya mesaj atar mısın. 5494060060

Bu mesaj cilhoroz60 rumuzlu uyeden alinti yapildi
cilhoroz60 demiş ki:
Programı ve açıklamasını Paylaşımda bulunan arkadasım bana döner misin veya mesaj atar mısın. 5494060060
Buyrun ?

İtems that are not equipments can not be rainforced hatası ve
Cannot rainforce because the item is wrong hatası bu iki hatayı alıyorum acil yardım lütfen ne yapmalıyım ?

İtemi göremiyor hacım. Program 13dg ye kadar olan itemi görüyor veya bi yeri eksik yapmışsındır.

bro benım cielnt acılıyor ama oyun gelmıyor oyle kalıyor hıc bırsey olmuyor hatada almıyorum :(

Herşeyi eksiksiz yapınız bi yerde eksik var. ph connector programına ip port ekle. İyi forumlar.

Error! Cannot Put the item because the same one already exsists. This happens if stone is injected.. bu hatayı alıyorum kardesım bı yardımcı olursan cok sevınırım :thumbsup:

Bu mesaj XasinFerno rumuzlu uyeden alinti yapildi
XasinFerno demiş ki:
Error! Cannot Put the item because the same one already exsists. This happens if stone is injected.. bu hatayı alıyorum kardesım bı yardımcı olursan cok sevınırım :thumbsup:
Teleport olun o zaman geçiyordu diye hatırlıyorum uzun zamandır programı kullanmıyorum unuttum hacım :!!&%&!

Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
XasinFerno demiş ki:
Teleport olun o zaman geçiyordu diye hatırlıyorum uzun zamandır programı kullanmıyorum unuttum hacım :!!&%&!
teleport oluyorum ama bı sure basıyor gıne ardında tekrar hata alıyorum (1 bucuk saat kadar ) ben ıstıyorumkı bırakıp ısıme gucume bakayım ama hata yuzunden bos bırakmaya gelmıyor

XasinFerno demiş ki:
Bu mesaj Florensia rumuzlu uyeden alinti yapildi
Florensia demiş ki:
XasinFerno demiş ki:
teleport oluyorum ama bı sure basıyor gıne ardında tekrar hata alıyorum (1 bucuk saat kadar ) ben ıstıyorumkı bırakıp ısıme gucume bakayım ama hata yuzunden bos bırakmaya gelmıyor
İşte o daha henüz çıkmadı hocam programı yazan ben değilim ben sadece aracıyım çözümü sadece teleport olmak başkada çözümü yok. :nod:

14dg ve üstünü desteklemesi için ne yapmamız lazım veya Başka destekleyen bir Program varmıdır?

Bu mesaj kankiym10 rumuzlu uyeden alinti yapildi
kankiym10 demiş ki:
14dg ve üstünü desteklemesi için ne yapmamız lazım veya Başka destekleyen bir Program varmıdır?
Başka bir program bilmiyorum hocam. Valla hocam hiç bi fikrim yok. :coffee:

%61 ayarlıyorum 61 yada 80 tutunca durmuyor 1-2kere daha basıp öyle duruyor yardımcı olur musunuz

sistem32ye atıyorum fakat phconector'e tıkladığımda Msvcp100d.dll dosyası bulamıyor hatası alıyorum sistemim win7 yardım olun lütfen.

merhaba bende msvcp100d.dll hatası veriyor ph connectore giremiyorum.indirdim sistem32 ye attım gene olmadı aynı hata verdi launcer dediğim de oyuna'da girmiyor hata ekranı geliyor kücük saçma sapan bişeyler yazıyor acil bi yardım edermisin gerekirse teamweawerden bağlanıp yapabilrmisin acil lütfen

hacı edx loader redirect gateaway server'ı tikliyken açmıyor. Tiki kaldırıp oyuna girince de istediğim kadar return atim stone basmaya başlamıyor. napmalıyım

Arkadaşlar Konu Güncel.

msvcr100d.dll Hatası Alanlar Verdiğim Linkteki Dosyayı İndir Windows-System32 içine atsın sorun kalmayacaktır.
Download
http://www.dosya.tc/server29/NxVwK2/msvcr100d.zip.html
Download

Yardımcı Olduysam Ne Mutlu Bana :)

Yukarı Alt