Merhaba Arkadaşlar

Europe Char Olarak Ne Önerirsiniz Aklımda Wiz - cleric veya crosbow var sizce ne olmalı charı kendim kasacağım botla sürekli sizce sağlam char olabilcek ne önerirsiniz..

sağlam bakımından pvp için değilde genellikle oynamak zevk için yani hemde yükselince yeni char kasabilmemi sağlayacak bişey istiyorum yani..

clerık harp yap partı partı gez beleş taxı kısa yoldan ilerlersın:) herkes senı partıye almak ıcın sıraya gırer.

Prada

Oncelikle farm yapmazsan zaten ne kassan başarısız olur.. Eğer elinde minumum 1m sp var ise ve kasacak bir charın var ise sana önereceğim build rogue/warlock olur.. Oyunun en yuksek damage koyan charıdır kendisi hele ki chinnese charları ustunde sun set olsa dahi maymuna çevirirsin coğunu one hit rulez modunda kesersin..

Ancak bu buildi kendin kasamazsın cunku def olmayacak ama elinde plvl er bi wiz varsa ancak öyle kasabilirsin 8)

bence warlock yapma şahsen oynadm çok pişman kaldım (ama o senin tercihin :wink1: )
bence rogue/cleric yapabilirsin warrıor/cleric yapabilirsin rogue ile hem pwp hem uniq hemde cleric istersen tank bile olursun
karar senin :muck:

arkadaşlar bir karar veremedim hem botla hem yükselince ii olsun ve yeni charda kasmamı sağlayacak bişey istiyorum

rogue cleric
wiz cleric

bunlar aklıma yatıyor ama sizce hangisini açmalıyım ona göre pre çekip botla başlayacağım.

Yukarı Alt