Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Gameworld demiş ki:
Olmuyor :( iki 100 er silkle denedim olmadı

bende 3 tane denedim sonrasında çalışmadı ama gir çık yapın öyle deneyin bir hata verdi mi bırakmayın logout olun ve login olup tekrardan deneyin :wink1:

eskiden charıma yükledigim epin kodunu gamebayiden bakabiliyorum fakat yükledigim char ban yermi?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
e-pin'leri çalıştıramayanlar bana pm olarak hediye edebilirler mi ahahah ben çalıştırabiliyorum %50'sini :))))))))))))))

erkom bunları yarın geri çektirecek ama çok yorulacaklar rollback mi gelir block mu olur yoksa sadece erkom silkleri geri mi çekilir bakacağız artık yarın ERKOM'dan bir haber bir açıklama gelecektir, bizi izleyin herşeyden anında haberiniz olsun 8)

300 silk epin vardı 2 tane 50 2 tanede 100 lük.1 tane 100 lük 1 tanede 50 lik denedim OLDU :D 150 silk yükledim hiç yoktan :DD epini olan acil pm atsın.bende diyorum millet neden hep eski e-pin topluyor :P

bi 500 +50 lik e-pin birde 700 +50 lik epin im var bulamıyorum xD gitti gidiyor silmiş lanet olsun Bana özel kısmından.

Verify your payment information

This is not a valid ePin.
ePin(16 digits) or Serial No(8digits) is incorrect.
If ePin is not in use already, please retype the accurate ePin / Serial No.

bölebi şey dedi kesinlikle doru bi e-pin ile girdim :S

extraloob demiş ki:
e-pin'leri çalıştıramayanlar bana pm olarak hediye edebilirler mi ahahah ben çalıştırabiliyorum %50'sini :))))))))))))))

erkom bunları yarın geri çektirecek ama çok yorulacaklar rollback mi gelir block mu olur yoksa sadece erkom silkleri geri mi çekilir bakacağız artık yarın ERKOM'dan bir haber bir açıklama gelecektir, bizi izleyin herşeyden anında haberiniz olsun 8)
P.S ; S.R.O haber ajansı. :p

'Pride demiş ki:
Verify your payment information

This is not a valid ePin.
ePin(16 digits) or Serial No(8digits) is incorrect.
If ePin is not in use already, please retype the accurate ePin / Serial No.

bölebi şey dedi kesinlikle doru bi e-pin ile girdim :S

%40 Şansın Var Kesin vericek diye bişi yok bide GameSultan olabilir o Erkom Olacak Kesinlikle.

bende hep erkomdan alıyorum denedım bıkac tane olmadı. cogunu sılmısım ama epinlerin sılmeseydım dıgerlerını de denerdım ne guzel :(

Yukarı Alt