Arkadaslar ben bu ıkı botuda kullananlardan yorum beklıyorum hangısı daha hızlı kasıyor ve daha kullanıslı...Veya varsa daha kullanıslı ve hızlısı varmı?

arkadaşlar sbotla 3 çar açmayı deneyebiliyom amam 4 üncüyü deneyince hata veriyo Disconnec diyo

2 sene tbot kullandım 2 senedirde sbot kullanıyorum, sinir krizleri gecirmek istiyosan tbotu öneririm ama cok faydalı bir bot oyun ve bot hakkında cok şey ögretecektir her türlü hatayı bilir çözüm yolarını öğrenmiş olursun. sbot ta bir kere ayarları yaparsın yıllarca aynı ayarda oynarsın sadece yeni bot dosyasına eskileri kopyala yapıştır yaparsın bu kadar, şahsen ben 2 sene önce yazdığım bot ıd şifremi unutdum botun başına bişey gelse yeniden nasıl kuracagım bilmiyorum. çok çarın varsa mbot u kullan ben kullanmadım ama oyunda göruyorum.

3-4 Senedir sbot kullanıyorum. En çok sevdiğim yanı devamlı değişikliklere uyum sağlaması. Diğer botları kullanmadım ama sbottan kesinlikle vazgeçmem. Eski hesap sahibi olmak gerekiyo mutlaka. Sürekli olarak yeni özellikler eklendiği için çok memnunum.

Yukarı Alt