Öncelikle tanıştığım o güne var şükür borcum, Kaç kanatlı bir meleksin küçük ve masum! Sonrasında elimi uzatıp bir merhaba, Gönlümün tutuş satırlarında son elveda, Ben tam büyürken vazgeçtim öncelerden, Hiç düşünmeden yok saydı ilk senem, Çocuk yürekliyim bir kez olsun üzmek istemem! Dedim ya ruh eşim ben sen sende ben, Sensiz geçirdiğim günlerin telafisindeyim. Dilimi kestim inadı kes hatrı sevgilim, Benim kadar canın dayanmaz buna inan, İçimden geçenLerin dışarı vurması... Sen nefessin her daim ihtiyacım, Gördüğüm en uzun ve en güzel rüyasın, Kilitli kalbi açabilen tek anahtarımsın. İşlediğim en saf günah iyiki varsın​

7.Kullanıcıların abartı şekilde farklı karakterlerle (€,£,@,ã,é vb.) oluşturması ve ilgi çekici >>>,!!! gibi işaretler kullanması yasaktır.Bu durumda konunuz düzenlenebilir ya da kilitlenebilir.

-Seni köpekler gibi seviyorum dedi

-İspatla dedim

-Havladı

-Sustum :twisted: :mrgreen: :lol: makara:

Dulce Amor demiş ki:
7.Kullanıcıların abartı şekilde farklı karakterlerle (€,£,@,ã,é vb.) oluşturması ve ilgi çekici >>>,!!! gibi işaretler kullanması yasaktır.Bu durumda konunuz düzenlenebilir ya da kilitlenebilir.

-Seni köpekler gibi seviyorum dedi

-İspatla dedim

-Havladı

-Sustum :twisted: :mrgreen: :lol: makara:
makara:

Sadece seni sevmeyi sevdim!
Herşeyi sensiz yaşadımda!
Bir tek seni sensiz yaşıyamıyorum!
Sensiz ben bu dünyada yaşıyamıyorum!
Sana yemi ELA GÖZLÜM,
Bir tek seni sevdim ve seni severek ölücem!
>Sacrifice<

Sacrifices demiş ki:
Sadece seni sevmeyi sevdim!
Herşeyi sensiz yaşadımda!
Bir tek seni sensiz yaşıyamıyorum!
Sensiz ben bu dünyada yaşıyamıyorum!
Sana yemi ELA GÖZLÜM,
Bir tek seni sevdim ve seni severek ölücem!
>Sacrifice<
Ölen sevgili... :P

Cennet`ime Akan Sevda Pınarımsın !

sıkoç bıraytın yeşil tarafının altındaki süngerimsin benim üstten bakınca sert ve pütürlü altıysa yumuşacık :P
solucanın son boğumunu beklediği gibi bekledim seni..
aşkın yüzünden ağlama duvarında idrar yarıştıran yahudi gibiyim be sevgili... :P tamamı orjinal tamamı bana ait çalmayın lütfen :D

aşk sözü değil ama kendimi anlatan bir söz kendim yazdım

Yeri geldimi ciddi olmasını bilirim fakat etrafımdaki insanlar bazı şeyleri o kadar ciddiye alırki bu onları üzer onların yüzünü güldürmek için birkaç şaklabanlık yaparım belki benim hakkımda "daha büyümemiş" diye düşünebilirler ama onların yüzündeki mutluluk ifadesi benide mutlu eder.

Incandescent demiş ki:
aşk sözü değil ama kendimi anlatan bir söz kendim yazdım

Yeri geldimi ciddi olmasını bilirim fakat etrafımdaki insanlar bazı şeyleri o kadar ciddiye alırki bu onları üzer onların yüzünü güldürmek için birkaç şaklabanlık yaparım belki benim hakkımda "daha büyümemiş" diye düşünebilirler ama onların yüzündeki mutluluk ifadesi benide mutlu eder.
Beni yazmışsın.

Bende pitbull var pek evcil olduğunu sanmıyorum Ağızlıkla dolasıyor :)

Yukarı Alt