Takımı
Galatasaray
Normal sigaradan daha zararsız olduğu kesin.Etkisini de çabuk gösteriyor 2 gün içtikten sonra normal sigarayı içemedim yarısına gelmeden attım tabi en iyisi kafada bitirmek doğal yollarla.Bakanlık tütün gelirlerinde düşüş olacak diye yusuflamış bence.

baktılar millet artık sigara satın almıyo hemen ortaya bişeyler attılar yok kansorojen madde içeriyo da bilmem ne sanki sigara kanser yapmıyo içinde binbir çeşit zehir var

e sigara hakkında ufak bir araştırma yaptım 3 zararlı bölüm var

1. atomizer teli bu tel elektirik verildiğinde tele değen sıvıyı hemen buharlaştırıyor bu biraz radyasyon yayıyor ama telefon kadar değil
2. li-po pil bu pilde artifleştirildiğinde radyasyon yayıyor ama tabiki yine telefon pili kadar değil
3. likit(sıvı) bu sıvıyıda merdiven altı yapan cok uyanık var 5 tl ye yapıp 25 tl ye satılıyor önemli olan doğal nikotinli olan sıvıyı
bulabilmek (patlıcanda var sanarım nikotin) en kaliteli yerler bile yan sanayi mal satabiliyormuş likit konusunda dikkat edilmesi gereken
maddeler nette var bu sıvıyı alırken dikkat edilirse sigarayı bırakmanın daha az zararlı yolunu bulmuş oluruz diye düşünüyorum

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
e-sigara kolay parliament kısa olay demiş şair esigara yalan gençler :D

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt