Legend III geldikten sonra oyuna girmiştim girerken kasıyodu oyunda da kastı sonra ekran kartını güncelledim gene girdim bu seferde Id - Pass ekranında 5 dk sonra oyun donuyor ekran kararıyor masaüstüne atıyor ( hafa falan yok ) . Böyle bir hatası olupta çözebilen bir arkadaş cevap verebilirse çok sevinicem :roll:

bu hata şu anda birçok kişide var ve en sinir bozucu hatası ve çözümü yok. :|
Ben 3 günden beri bu hatayı çözmek için kafa yordum ama hiç 1 sonuç elde edemedim.
Ancak sana şunları yapmanı tavsiye edebilirim.
1.masa üstünü ve oyundaki görüntü ayarını 800x600 yap.
2.ekran kartın 128 ise eğer yeni 1 ekran kartı al.
3.pc kasanı temizle(fanların üzerideki tozları ve anakartın üzerindeki fanı temizle mutlaka!) eğer ısınmışsa 2-3 saat filan bırak dinlensin.
4.Yeni 1 pc al :D hiç 1 sorun yaşama
5.silkroad çalışırken pc de başka şeyler açıksa kapat msn dahil.
İşin en ilginç tarafı ben gece oyuna girmeyi denediğimde oyun hiç kasmıyor ve masa üstüne atmıyor bunuda çözebilmiş değilim eğer gece1 gibi filan oyuna girmeyi denersen bu hatayla karşılaşmama oranın yüksek.Pc nin son güncelleştirmesini yapmayıda unutma.

hayde demiş ki:
bu hata şu anda birçok kişide var ve en sinir bozucu hatası ve çözümü yok. :|
Ben 3 günden beri bu hatayı çözmek için kafa yordum ama hiç 1 sonuç elde edemedim.
Ancak sana şunları yapmanı tavsiye edebilirim.
1.masa üstünü ve oyundaki görüntü ayarını 800x600 yap.
2.ekran kartın 128 ise eğer yeni 1 ekran kartı al.
3.pc kasanı temizle(fanların üzerideki tozları ve anakartın üzerindeki fanı temizle mutlaka!) eğer ısınmışsa 2-3 saat filan bırak dinlensin.
4.Yeni 1 pc al :D hiç 1 sorun yaşama
5.silkroad çalışırken pc de başka şeyler açıksa kapat msn dahil.
İşin en ilginç tarafı ben gece oyuna girmeyi denediğimde oyun hiç kasmıyor ve masa üstüne atmıyor bunuda çözebilmiş değilim eğer gece1 gibi filan oyuna girmeyi denersen bu hatayla karşılaşmama oranın yüksek.Pc nin son güncelleştirmesini yapmayıda unutma.
800*600'de oynuorm bendede aynı hata 64mg'lık 440 mx nvidia var demekki benim yerimde olsan çıldırırsın bu oyunu oynarken :D fanlar hepsi tertemiz yeni pc alcak param olsa sro oynamam tam tesisat wii set ve 9800 turboyla crysis :twisted: msn fln açmıyorm ztn pcye üflesen oyun içi kasılıyor.
Senin çözemediğin soruna gelirsek oyunun kasma sebebi oyunun yüksek grafiklere sahip olması değil (nfs oynuorm aynı pc'de 0 kasıyor) oyuna giren oyuncuların tek tek bilgilerinin yüklenmesi oyun hotan bomboşken return atmakla tıka basa doluyken return atmak arasında büyük bir zaman farkı var. Param olsada adam gibi bi ekran kartı alsam sorunumda olmasa :?! nese biz öğrenci adamız ilerde haftalık update edicem pc'yi ?!!!!!!. :mrgreen:

Önceden kasmıyodu ama 1 gb ram 256 ekran kartı var ekran kartını güncelledim gene aynı fanları temizlerim yarın toz bağladılar zaten :mrgreen:

StarkDrache

Bilgiliyim
Aynı Hata Bendede Var Oyuna Girnce En Ufak Bir Kasma yoK Ama Girerken ( id-pw ekranında ) donup oyundan atıyor direk anlayamadım ama buluruz bi çözüm :mrgreen:

Aynı Hata Bendede Var Bunu Çözmemiz Lazım Bence Gm'nin Eklediği No DcDen Kaynaklanıyor Bu :?!!

ben normal client ile girmeyi deniyorum ayni hatayi aliyorum yani bu hata joymax in kendi yaptigi no dc clientte bazen 1 denemede atiyor bazen 5 bazende 10 a kadar cikiyor bu durum tamamen joymax in orjinal clientinden kaynaklaniyor bari su no dc client yapan arkadaslar kendileri bi client dosyasi yapsalarda sorun cozulse :x

Ewt No Dc Olmayan Client istiyoruz Gm ye ne :D Biz kendimiz ayarlarız no dcmizi sro loaderla felan uğraşmasın maf etti bıraktı :@

Yukarı Alt