Nerde oturuyosun hacım? Kartal pendik maltepe çevresindeysen hep Kartal Sabri Taşkın İ.Ö.O' nda oluyo hep :D Sıralara çapraz olarak bile sığamıyorum :D

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Nerde oturuyosun hacım? Kartal pendik maltepe çevresindeysen hep Kartal Sabri Taşkın İ.Ö.O' nda oluyo hep :D Sıralara çapraz olarak bile sığamıyorum :D
bağcılar güneşli benim boyda 1,91 bacakları cikardim aşadan sırayı kaldirip yaptim yapcak bişey yoktu

Motor , trafik bilgisi iyide... Bu ilk yardım nedir arkadaş(!) Mübarek ilk yardım degil doktora sınavı o kadar şeyi bilsem doktor olurdum zaten... Neyse bidaki sefere

Bu arada soruların cevapları nerde ne zaman belli oluyor ?

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Motor , trafik bilgisi iyide... Bu ilk yardım nedir arkadaş(!) Mübarek ilk yardım degil doktora sınavı o kadar şeyi bilsem doktor olurdum zaten... Neyse bidaki sefere

Bu arada soruların cevapları nerde ne zaman belli oluyor ?
aynen aynen ya önceki sınavlarla hiç bi ilgisi yok delirdim eve gelince baktim yanliş kafadan 5i :D iç kanamadaki hastaya ne yapılmazı doğru yapmişim bak :D su içilmezmiş ağızdan :D

Merak ettiğim bir şey var fazla anlamıyorum. Misal ben şimdi motorla trafik bilgisini verdim. Birdahaki sınava sadece ilk yardımda mı 70 i geçmem gerekiyor.

Takımı
Seçiniz...
Knickles demiş ki:
Merak ettiğim bir şey var fazla anlamıyorum. Misal ben şimdi motorla trafik bilgisini verdim. Birdahaki sınava sadece ilk yardımda mı 70 i geçmem gerekiyor.
bugün yanımdakinde farkettim optikte ortadaki doldurma yeri boştu 2 sınava girmişti yani bitanesini verebilmiş önceki sınavda.Bizde haziranda sadece sağlığa giricez 15 soru 10 dakikada biter 50 dakika kafayı koyup yatıcaz :)

İşyerinde ilkyardım eğitimi zorunlu olduğu için 2 defa ilk yardım eğitimi almıştım şirket doktorundan ayrıca müdürümde 3 gün uygulamalı eğitim alarak sertifikalı uzman ilk yardımcı oldu :D O yüzden bu gibi sınavlar çocuk oyuncağı geliyo :D

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
İşyerinde ilkyardım eğitimi zorunlu olduğu için 2 defa ilk yardım eğitimi almıştım şirket doktorundan ayrıca müdürümde 3 gün uygulamalı eğitim alarak sertifikalı uzman ilk yardımcı oldu :D O yüzden bu gibi sınavlar çocuk oyuncağı geliyo :D
sizde zorunlu tamam da bizene uvuz kopması mıdır her ne b*ksa bak gene sinirlendim at kafaları ya

Uvuz ne lan şıklarda birşey vardı soğuk torbaya atılır falan diye ben güldüm banada arkadaki güldü şimdi aklıma geldi yine sinirim bozuldu bak :D

Takımı
Seçiniz...
Knickles demiş ki:
Uvuz ne lan şıklarda birşey vardı soğuk torbaya atılır falan diye ben güldüm banada arkadaki güldü şimdi aklıma geldi yine sinirim bozuldu bak :D
onu ben doğru yaptim la dedim hava zaten sıcak niye sıcakta dursun bozulur bide böyle bi kapta getiriyolar ya organları mavi soğuk ondan sıcak tutulur olmaz olcaktı haha :D mantığa bak :D

Takımı
Seçiniz...
bi yanliş daha buldum olum 20 30 mu alcaz ne :D
BAK-DİNLE-HİSSET yöntemi içinde aşağındaki uygulamalarından hangisi yer almaz?
Şah damarından nabız kontrolü yapmak
Göğüs kafesinin hareketleri izlemek
Hasta / yaralının soluk alıp verişini dinlemek
Hasta / yaralının nefesini yanaklarımızla hissetmeye çalışmak
ben D yapmiştim A imiş cevap :D

Sonuc olarak kursa 100 kagıt daha gömecem yeni sınav için vatana millete hayırlı ugurlu. Sınava 12 saat kala calişmak ... Risk budur: D

Takımı
Seçiniz...
Knickles demiş ki:
Sonuc olarak kursa 100 kagıt daha gömecem yeni sınav için vatana millete hayırlı ugurlu. Sınava 12 saat kala calişmak ... Risk budur: D
bi sınav için 50 lira değilmi la yarın araba bakicaktik sözde babamla sefaköy oto pazarında temmuzda anca elimde olcak ehliyet :D

Yukarı Alt