Egemen, tokadı anlattı

Ligin 15. haftasında Beşiktaş'ın, Bursa'yı yendiği maçın ardından Siyah-Beyazlı isim Serdar Özkan'ı tokatlayan Egemen, olayla ilgili olarak şunları söyledi...

Bursaspor'un kaptanı Egemen Korkmaz, Bursaspor-Beşiktaş maçı sonrası Serdar Özkan'a kendisine küfür ettiği için vurduğunu söyledi.

Egemen, yaptığı açıklamada, maçın çok gergin bir ortamda geçtiğini, karşılaşmanın bitiş düdüğüyle birlikte kendisine edilen küfür nedeniyle kontrolünü kaybettiğini kaydetti.

Maçın ardından, yenilginin de verdiği üzüntüyle soyunma odasının yolunu
tuttuğunu anlatan Egemen, ''Serdar Özkan'a bana küfür ettiği için vurdum.
Serdar'ın küfür ettiğini takım arkadaşı İbrahim Üzülmez de duydu. Olmaması gereken bir olaydı'' dedi.

Egemen, ''Ceza bekliyor musun'' sorusuna, ''Bilmiyorum, şu ana kadar beni ne federasyondan ne de başka bir kurumdan arayan olmadı. Hakem ve gözlemciler, raporlarına ne yazdı bilemiyorum. Bekleyip göreceğiz'' yanıtını verdi.

Serdar Özkan'da gitmiş en baba oyuncuyu seçmiş bursaspordan kime küfredersin desler % 90 egemen son sıradadır iyiki maç oynanırken olmamış yoksa tribünler beter karışırdı egemen çok sevilen bi futbolcu taraftarlar arasında yeri başka

Yukarı Alt