Arkadaşlar ECSRO daki botta herşeyi ayatliyorum ama canavara tıklamadan atack yapmiyo bi yardimci olurmusunuz !! .. şimdiden teşk..

no dc ile giriyorum ama bufları basiyo itemleri topluyo sadece atack yapmiyo - sadece ben caavara tıklayınca atack yapıyo

CiKoLaTa demiş ki:
aynen atak yapmio botla calisan no dc ile girdim işe yaramadi
Botla çalışan nodc diye birşey yokta ondan işe yaramıyor. Arkadaşlar nodc ile girip f7 ye basınca ayar ekranı gelince bot çalışıyor gibi düşündüler herhalde ama o zaten vardı. Botla çalışan mutli client ile girin skilleri doğru ayarladıgınızdan emin olun. Ne tür hatalı ayarlamış olabilirsiniz mesela örnek vereyim. Attack yerine buff koymuş olabilirsiniz.Buff yerine attack koymuş olabilirsiniz. Onlara dikkat edin. Herşeyi dogru ayarladıgınızda kullandıgınız client ta bot destekli ise yani botu çalıştırıyor ise sorun olmicaktır.

Aynı Sorun bendede var Çalışmıyor Kardeş? ne yapabilirz oyunada girmio normaL :(

ya bende no dc ile çalıoşan bot war kendisi attack yapmıo ancak cabawar tıklayınca attack yapıo onu nasıl yapıcas bi yardım lütfen gscihan sen bilirsin bunları

Yukarı Alt