Brown demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Düzeleceğini pek sanmıyorum.
sadece constantin ve samarkanddakiler boş diğerleri normal.
Hotanda Stable NPC de bir Bug Vardı Tıklayınca Oyundan Atıyordu (input param error (4) ) Bu Patchle o düzeldi.
Vede Sanırım Stall Network'ü tamamen kaybedicez çünkü ZebZero DB'den kapatmaya çalıştığını söyledi :roll:

Takımı
Seçiniz...
Creepy demiş ki:
Brown demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Düzeleceğini pek sanmıyorum.
sadece constantin ve samarkanddakiler boş diğerleri normal.
Hotanda Stable NPC de bir Bug Vardı Tıklayınca Oyundan Atıyordu (input param error (4) ) Bu Patchle o düzeldi.
Vede Sanırım Stall Network'ü tamamen kaybedicez çünkü ZebZero DB'den kapatmaya çalıştığını söyledi :roll:
Puff bro ya şu camı açıp ben deliyim diye bağırasım geliyor.. Nedenini bilmiyorum sıkıldım okuldan, sınavlardan sadece bilgisayarım, ailem,sevgilim,10 kiloda muz yanımda olsun istiyorum.Şu karlı havayı sevgilimle birlikte izlemek isterdim..Niye buraya yazdım onuda bilmiyorum. :lol:
Ps:Kar istanbulda başladı hızlanıyoreee.. 8)

extraloob demiş ki:
ecsro'da mı update yapıyor artık her salı.
Hayır Hacım.
Oyundaki Bugların Düzeltilmesi yapılıyor bu update'ler.
Örneğin
Hotan Npc'ye tıklayınca Oyundan atması Stall Network üzerinden Dupe Yapılması vs.
Salıya denk gelmiş sanırım :think:

Vede Sanırım Stall Network'ü tamamen kaybedicez çünkü ZebZero DB'den kapatmaya çalıştığını söyledi :roll:[/quote]
Puff bro ya şu camı açıp ben deliyim diye bağırasım geliyor.. Nedenini bilmiyorum sıkıldım okuldan, sınavlardan sadece bilgisayarım, ailem,sevgilim,10 kiloda muz yanımda olsun istiyorum.Şu karlı havayı sevgilimle birlikte izlemek isterdim..Niye buraya yazdım onuda bilmiyorum. :lol:
Ps:Kar istanbulda başladı hızlanıyoreee.. 8)[/quote]

O karlar Bursayada ugrasa keske :D

Takımı
Seçiniz...
Critique demiş ki:
Ps:Kar istanbulda başladı hızlanıyoreee.. 8)[/quote]

O karlar Bursayada ugrasa keske :D[/quote]
Bekle babam bekle sen daha alırsın.
Bab*yı :mrgreen:

Advance

konunun altına yaz bar 3 alternatif ve 1 direk link için Advance'ye teşekkürler diye :mrgreen:

stall bugu bu updateyle kalktı galıba bıde ne zaman acılcak bı gun okula gıtmıyım dedım ondada check bole bı sans olr mu yha :S:S lutfen bılgısı olan yazsn..

Yukarı Alt