"F.Bahçe benim için bir adım attı" Bu sözlerin sahibi sarı-lacivertli kulübün transfer listesinde olduğu iddia edilen Dzsudzsak...

Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Balazs Dzsudzsak, Macar hvg.hu sitesine konuştu... Macar futbolcu F.Bahçe'nin kendisi için bir adım attığını söyledi.

Dzsudzsak, "PSV'nin F.Bahçe'den daha güçlü bir takım olduğunu düşünüyorum. Gelecek sezon da Şampiyonlar Ligi'nde yer alacağız. 28 Haziran'da PSV'nin başlayan kampına katılacağım. Şu anda geleceğimle ilgili bildiğim tek şey bu. PSV yöneticileri bana bu kampa katılmam için çağrı yolladılar. Eindhoven'de herkes beni seviyor. Ben de taraftarları seviyorum" dedi.

Fenerbahçe'ye seve seve geleceğini açıklayan Dzsudszak'ın top koşturduğu PSV Eindhoven'in sportif direktör Marcel Brands ise daha önce yaptığı açıklamada Fenerbahçe'nin henüz resmi bir teklifte bulunmadığını dile getirmişti

Bu sene genc yıldızlarla savaşcıl bir takım kuruyoruz galibaaa 4ever FB :headbang: :headbang:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunu da alırsak deli olacak deli bir tanede 25-27 yaş aralığında sıkı ortasaha aldık mı harika olur 4 yabancı almazsak yazık olur bunlara 4 yeni sıkı yabancı almalıyızzzzzz.

Yukarı Alt