Hayırlısı olsun =) beta versionunu 1,5 hafta kadar kullandım bazı sorunları vardı kasma yerine atla gitmeme ve stablede takılma gibi ama ücretlide bunları düzeltirler zannımca :beer:

INSENSITIVE demiş ki:
Hayırlısı olsun =) beta versionunu 1,5 hafta kadar kullandım bazı sorunları vardı kasma yerine atla gitmeme ve stablede takılma gibi ama ücretlide bunları düzeltirler zannımca :beer:

Ah Keşke Bizde Kullanabilseydik :) Yada Kullanıyoruz Sanıp Kendi Kredilerimizi Yemeseydik Anladın Sen Onu :lol: :P

inş güzel olurda ama nasıl iniyo onu anlamadim yardimci olursan garanti alirim arkadasın sm sini kiralamaktan kurtulurum
anlayisin icin thx simdiden

spwrmod sitesi görsellik bakımından daha inandırıcı idi bu site görünüş bakımından tam bir çakma siteye benziyor =) şuan o botu pc me indirmek kendime göre yapacağım en son hata tabi bu güven meselesi :wink1:

Tamam Görünüş meselesini Konuşurum Forbannet Online olunca..Forum sistemini vBulletin veya Phpbb Yapalım diye bir öneride suncam

Ayrıca bol bol üyelik alalım mı üyelik kapanır falan satarız... xD

Arkadaşlar Ayrıca Belirteyim Bu bot Kesinllikle x33 Edit felan değil.

Tamamen kendine Özgü bir bot Neden diye sorarsanız : Bu Bot Aylık İsrobot Cracklenerek Yapılmış. Örneğin 200 Saatiniz kaldı diyor ama saatten Hiç eksilmiyor

Yani Spwrmod, x33 ile bir bağlantısı yok dolayısıyla spwr gibi günde 5 kere patlamayacak 8) :wink1:

Hayırlı olsun hepimiz için.. Sm ye altarnetif olması çok güsel birşey. İnşallah ömrü uzun olur ve değerlendiririz.. :roll: Sanada basarılar DV3bot sitesinde. :thumbsup:

Respect demiş ki:
Arkadaşlar Ayrıca Belirteyim Bu bot Kesinllikle x33 Edit felan değil.

Tamamen kendine Özgü bir bot Neden diye sorarsanız : Bu Bot Aylık İsrobot Cracklenerek Yapılmış. Örneğin 200 Saatiniz kaldı diyor ama saatten Hiç eksilmiyor

Yani Spwrmod, x33 ile bir bağlantısı yok dolayısıyla spwr gibi günde 5 kere patlamayacak 8) :wink1:
Peki multi client, /min vs. komutları olacak mı?, (hatta fazladan rumota loaderdeki komutlar olsa ne güzel olur :!!&%&! özellikle trade çekerken oto pot basması olsa :D)

Herkesin 3 gün Test ve Yeni Tema İstediğini Belirttim.

Yeni serverlara taşınma işlemi bitmiş.yeni bot yakında çıkar büyük ihtimal 3 gün bedava olur.

Respect demiş ki:
Herkesin 3 gün Test ve Yeni Tema İstediğini Belirttim.

Yeni serverlara taşınma işlemi bitmiş.yeni bot yakında çıkar büyük ihtimal 3 gün bedava olur.
İnşallah deneme fırsatı verirler ve çalışmalarını herkez dener. Kullananların işdahı kabarıp direk koşar :D ve umarım multi client özelli ekli olur :roll:

Yukarı Alt