Bu çok aptalca bi video adamlar istedimi wizardatek geçiyo ki wizad tek atamıyor ordaki 69 setli glavlere adamları resmen ayarlamış ayakda durun ben kesicem diye fakat ordaki 64 lük glavlere tek atıyo sonumuz nolcak bakalım

aradaki fark nedir oyundaki lvl açığını kapatmak için yapılmış bişi yüksek damageler veriyor fakat hp basma süresi 15 sn de bir ilerde değişirmi bilmem

Sana bişe diyim mi..

Bu adamda iş yoq cok mubalaga yamıssın..

Bi tane gömseler ölücek :lol: Malesef kimse vurmadı gördüğüm kadarıyla yada vurdugu yane öldüğü yerleri kesip atmış...

Öncelikle dediğin doğru Wink Adamı öldurmekten bıkmıştım saten :lolmuch: :lolmuch: Caktıgım crtc. leri koysa görurdu :lolmuch: :lolmuch:

Ya bn ona bişi demiorum ! Oda bıze tek atıcak bızde ona o doğruda Ben şahsen kimseden Tek yemek istemem bu moralimi bozar ki adamın yaptığı buff Neredeyse +400 mg attack verıo Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Arkasına Cleric gibi saçmalıkla dolu bır buıld alırsa bütün unq. keser ve bız lord keselim die yaptığımız emekler boşa gider ve daha böyke bir cok vs..vs...

Dostum suan Cin Karakterlerde en iyi vuran Nuke'dir.
Onunda son Nukesi 360+
European'lardada aynıdır Wizard en iyidir.
Onunda son Nukesi 1600+ :lol:

I_x_X_x_I demiş ki:
Dostum suan Cin Karakterlerde en iyi vuran Nuke'dir.
Onunda son Nukesi 360+
European'lardada aynıdır Wizard en iyidir.
Onunda son Nukesi 1600+ :lol:

1600+ diosun işte bende dıorum Nden bizde 360+ ken onlarda bu Kadar fazla
Ben Hayatımda hic 55 k 52 k crtic görmemiştim ama Crossbowcular bu kadar fazla crtic wuruo ve zerksız zerkle herhalde ............ Warrıor ve Rogue dışındaki Bütün eurp. buıldleri saçmalıkla dolu ve Aynen Knight ve WoW a Benzemiş :?!!!

Dostum bilemem onu Joymax'a sor.

Ben en cok nasıl böle eşitsizlik warken Irk Savasları olcak onu düşünmekteyim.. Question

Düşünmeyen yokki Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Adamla ırk savaşlarında Castle WaR' da Kale surlarına 2 tane crossbow cıkarcaklar ordan aşağıya 55 k crit. yağdırcak onlarda Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt