Mojito

Turkcell Süper Lig'de 27. haftanın önemli maçında Fenerbahçe ile Galatasaray 0-0 berabere kaldı. Maçın ardından mikrofonlara konuşan Fenerbahçe'nin sol kanat oyuncusu Uğur Boral, rakip takım arkadaşlarına sitemde bulunurken, "Demek ki dostluğumuz yalanmış" dedi.
Uğur Boral, "Onlar da biz de galibiyet için sahaya çıktı. Maçtan çok, son dakika olayları konuşuldu. Türkiye'nin iki güzide kulübünün karşılaşmasında seyirciler daha fazla zevk alabilirdi ama olmadı. Malesef, beraber gezdiğimiz adamlar saha içinde farklı davranıyor. Ayhan'a saha içinde aykırı bir hareket yapmadım. Kewell'a da yapmadım. Bu olayları medya da biraz geriyor. Futbolcuları da gereksiz bir gerginlik sarıyor. Maçta iki takımdan da kırmızı kart gören oyuncular oldu. Önemli oyuncular cezalı duruma düştü. Hep bu tarz olaylarla buradan ayrılıyoruz" dedi.

_ExeLaNs_ demiş ki:
uğur un söyledikleri doğru her sene aynı olaylar çıkıyor alisamiyen de
+1907
Bende Kadıköyde olay hatırlamıyorum. Olsa bile Galatasaraylı taraftarlar tirübüne zarar veriyorlardı.Saha içi tartışma hiç olmuyordu. Samiyenin ruhu bozuk :P

Samiyenle alakası yok Bütün suç hakemindir ..
arkadaş yahu sen o sahada 22 kişiden sorumlusun sen gidip aman eleştirmenler böle demesin yada yok şu cok parlak yok şu bu deyip adam gibi davrını ortaya koymayıp ordaki futbolculara cocugu gibi mutevazi davranırsa olacağı odur.
Futbolun kalitesini düşürende hakemdir. gerekli yerlerde kartını çıkarmayan turşusunu kuran hakam olayların bu seviyeye gelmesini sağlayanda hakemin otoritesini sahada kuramamasındır.

Böyle maç yönetilmez ilk yarı neydi o yahu adama daha yeni sarı kart verdim şimdi vermeyeyim yok böyle bir şey gerekli yerlerde gerekli kartları çıkarmamış oyuncuların agrasıf tavırlarına dahi basit uyarılarla geçiştirmiştir. oyuncuları azdırmıştır.

Nalet olsun bu türk futbolunun yüz karasıdır.türk futbolundaki kalitede düşüklüüğün birinci sebebi hakemlerdir. bu ne ya macı izlerken sinirlerim gerildi.......

hele o galatasaraylı sabri nalet olsun o adam tutugum takıma trasnfer olursa yıllık kombine bileti yırtarım o takımıda bırakırım top oynadıgı yok sırf psıkolojık oynuor adam yahu ne biçim adamdır. olayın baş mimarlarından biridir. o adamın Türk futbolunda yeri yoktur. vardır diyen Fotbol kültüründen ve kalitesinden uzak insanlardır.

En kötü tarafıda burda Fenerin kötü oyunu kanatlardaki oyuncuların beceriksizliği guizanın beceriksizliği ört pas edilmiş durumdadır. Tartısmacılar futbolu değil bu utanç tablosunu tartışacaklardır. oyun baştan aşa vasattı.
Galatasaray ah bülent ah bu adamla bu yol gitmez.

Mojito

Bırak hacım sende 6S tutuyosun sanki bana 6S sütten çıkmş ak kaşık :?

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
Anlayamıyorum ya..Suçlu nasıl hakem oldu ?

Adnan Polat 2 büyük takım ligden kopartıldı diyor ne gereksız bır adam bu.Sankı GS ve FB lig boyunca top oynadı.Adamlar kosmuyor hemen hakemın uzerıne atıyorlar yazık.! :?

PS : Kadıköyde böyle şeyler olmaz.Sadece SamiYende olur.
8)

Mojito

Hacım bunlar her zaman böle 10 yıl ki maçlara bakın kadıköyde böle maç olmuşmu ama bakarsan hakem her iki taraf için kötüydü oyuncularda maç değil sanki box maçına gelmişlerdi futbol hariç sahada herşeyi izledik kendimi birden Jackie Chan Filminde hissettim :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Alisamiyende alışıldık durum arda beyfendi gider artis artis konuşur arkası kalabalık heralde

Yukarı Alt