Herşey Resimde Gözüküyo :think:

- Resim Silinmiş.

Kasanın Özelliklerinin hepsi Resimde git gide sinirim bozuldu adam akıllı oyuna giremiyorum tek oynadığm oyun Knight online birkaç kişiye daha danışdım sisteminiz ko için kat kat iyi die cvp lar geldi ama dediğim gibi hep kasma donma oluyo arada wep sayfalarındada oluo ama okadar fazla deil Sizden İsteğim Ne yapmam gerekio Neyi eksik neyi Yanlış
İşin ilqinc Yanı Arkadaşla beraber aldık bu pcden 4-5 sene öncesinde arkadaşınki sorunsuz çalışıyor oyunda herşeyde özellikleride aynı HDD de yeni aldım sayılır normalde arkadaşın ram 512 benmki 1gb arkadaşın 125 mb ekran kartı benmki 512 Üstün olduğu Halde Bu sorunlar oluyo Abartılcak bişeyde istemiorum adam akıllı oynumu oynıyabilsem yeter

Virüs Olması İmkansız yeni format attım Nod32 antivirüsde yüklü okadar abartılcak kadar kasma yok facede cartta curtta ama tahminim ekran kartından ya ama bilmiyorum
Birde şöyle bişey oldu ekran kartının soğutucusu [Fanı] Bozuldu Çalışmıyordu KnightOnline Oyuna Girdiqimde 5 dk sonra Soğutucu Hakkında Hata alıyodum Ekran Kartı yanmasın diye Kasanın 1 Tane Ayrı Fanı var Bilirsiniz Kasanın İçini Havalandırmak için Onu Ekran kartının Fan Bölgesine Yaklaşdırdım 5 cm araları var hemen hemen Sonra sorun olmadı girdm hata falan yok ısınma hatası flan almadım yanlız donma kasma vb. Oluyo gerçi Fan calısırkende oluyodu

:think:

ŞİMDİDEN YARDIMCI OLMAYA CALIŞAN BÜTÜN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ekran kartının sürücüsü microsoft corporation yani windowsun içinde gelen sürücü ekran kartının en son çıkan sürücü yükleyip bi denemeni tavsiye ederim

zynl45 demiş ki:
ekran kartının sürücüsü microsoft corporation yani windowsun içinde gelen sürücü ekran kartının en son çıkan sürücü yükleyip bi denemeni tavsiye ederim

Onu Denemişdim bi faydasını Göremedim Saol Genede sakinolsampiyon:

Az sonra Ekran kartı soğutucusu almayada gitcem gerçi onla bi alaksı varmı bilmiyorum ama Deniyelim 3-5 tl bişi

Place1 demiş ki:
zynl45 demiş ki:

Onu Denemişdim bi faydasını Göremedim Saol Genede sakinolsampiyon:

Az sonra Ekran kartı soğutucusu almayada gitcem gerçi onla bi alaksı varmı bilmiyorum ama Deniyelim 3-5 tl bişi
2 ram mhzleri farklı ise sorunu bu yüzdende yapabilr ramin birini çıkarıp bi dene birde işlemci ısısını biostan kontrol et 60 derecenin üstündyse fanı güzelce temizle işlemci üzerine termal macun sürüp bi dene

Yukarı Alt